Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

hlavní stránka

Možnost umístění reklamních panelů v areálu hřiště.

kontakt:   e-m@il: fotbal.ch.n.ves@seznam.cz

ICQ :   564-079-104

Lama gas & oil  ; MĚSTO BŘECLAV  ;   ABC KOVOPIT engineering spol. s r. o.  ;    DŘEVOPROGRAM s.r.o. BŘECLAV  ;  FRANTIŠEK   CHORVÁT  ;  AGEUS s.r.o. LUŽICE  ; HUTNÍ MATERIÁL Břeclav s.r.o  ;  Petr Sila , Prušánky - TOPENÍ,VODA,PLYN  ;  F&K&B, a.s. - stavební, projekční a obchodní společnost    ;  COOLINTERNET.CZ  - Josef Jankovič ;  SH ŠROT  spol. s r.o. Břeclav ; VEXPA  s.r.o. ; Autocentrum hm s.r.o. Břeclav  ; MBL spol.s.r.o. Brno ; Alca plast , s.r.o.
neděle 16.9.20018  v 16:00 hod.
Rozhodčí: Rodinger Hynek - Smutný Jan, Smutný Jan

Nikolčice - Ch.N.Ves A
3:2   (3:0)
branky: 50´ Husák Petr, 63´ Kuřil Zdeněk
sestava: Kalina Roman, Hakala Marián, Novák Rudolf, Polášek Karel, Očovan Martin, Osička David, Musil Kamil (61´ Jedlička Tomáš), Husák Petr, Holota Lukáš, Kurial Rostislav, Kuřil Zdeněk  ///  Elsner David, Venglovič Jiří, Tkadlec Marek
*****************
neděle 16.9.20018  v 16:00 hod.

Rozhodčí: Rohrer Libor

Týnec - Ch.N.Ves B
3:0   (2:0)

 
sestava: Brychta Michal, Tihelka Filip ( 54´ Darmovzal Petr ), Kaňa Petr, Masařík Zdeněk ( 83´ Valeš Stanislav ), Kouřílek Michal, Brychta Dominik ( 78´ Zich David ), Chorvát Martin, Radkovič Martin , Zháňal Radek, Mereda Radek, Bartoš Marek ©  ///    Beránek Marek , Krevňák Martin, Shkriba Dmytro
*****************
neděle 16.9.20018  v 10:00 hod.
mladší žáci

Brumovice - Ch.N.Ves 
3:1

*****************
neděle 16.9.20018  ve 13:30 hod.

Rozhodčí: Čápek Josef
starší žáci

Valtice - Ch.N.Ves 
3:7

*****************
sobota 15.9.20018  ve 13:00 hod.
st. přípravka

Ch.N.Ves  - FKM Podluží
9:6

*****************
sobota 15.9.20018  ve 13:00 hod.
ml.přípravka

Ch.N.Ves  - FKM Podluží
1:6
neděle 9.9.2018  v 16:30 hod.
Rozhodčí:
 Vašík Michael, Chabiča František, Vrbka Jan  delegát: Benda Jiří
Ch.N.Ves A - Uhřice
2:2   (1:1)
branky: 13´ Tkadlec Michal, 75´ Kuřil Zdeněk
sestava:  Brychta Michal, Kurial Rostislav, Hakala Marián, Polášek Darek ©, Novák Rudolf, Očovan Martin, Venglovič Jiří ( 89´ Zháňal Radek ), Osička David, Jurčík Pavel ( 60´ Husák Petr ), Tkadlec Marek, Kuřil Zdeněk  ///  Beránek Marek, Reichmann Lukáš, Krevňák Martin
*************
sobota 8.9.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí: Čápek Josef
Ch.N.Ves B - Šitbořice
6:2   (4:0)
branky: 5´ Štipský Petr, 12´ Beránek Marek, 36´ Husák Petr, 44´, 90´ Bartoš Marek, 67´ Brychta Dominik
sestava: Brychta Michal, Štipský Petr, Kaňa Petr, Hakala Marian, Michalec Milan, Kouřílek Michal, Husák Petr ( 75´ Valeš Stanislav ), Radkovič Martin ( 14´ Musil Kamil ), Brychta Dominik ( 75´ Mereda Radek ), Bartoš Marek, Beránek Marek ©   ///   Chorvát Martin, Krevňák Martin, Očovan Martin
​*************
neděle 9.9.2018  ve 13:00 hod.
Rozhodčí:
 Smutný Jan
starší žáci
Ch.N.Ves - Velké Němčice
5:1   (2:0)

​*************
sobota 8.9.2018  ve 13:00 hod.
Rozhodčí:
 Smutný Jan
mladší žáci
Ch.N.Ves - Velké Pavlovice/Rakvice
2:2   (2:2)

​*************
neděle 9.9.2018  ve 14:00 hod.
starší přípravka
Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
1:11

​*************
neděle 9.9.2018  ve 14:00 hod.

mladší přípravka
Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
18:3

 
sejmout0001.jpg
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one