Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!
sobota 16.6.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí:
Rodinger Hynek, Šmíd Jakub, Daniel Jaroslav

Ch.N.Ves A - Kněždub
1:0   (0:0)
sestava: Elsner David ©, Novák Rudolf, Krevňák Martin, Kuriál Rostislav, Očovan Martin, Osička David, Polášek Michal, Krmíček Radim, Husák Petr, Holota Lukáš, Kuřil Zdeněk ( 82´ Čápek Vít )  ///  Brychta Michal, Bartoš Marek, Beránek Marek, Musil Kamil
branka: 75´ Holota Lukáš
**********************
sobota 16.6.2018  ve 14:00 hod.
rozhodčí: 
Daniel Jaroslav

Ch.N.Ves B - Vrbice
2:5   (1:3)
sestava:  Brychta Michal, Mereda Radek, Kaňa Radek, Musil Kamil, Reichmann Lukáš, Grbavčic Marek ( 46´ Jaroš Tomáš ), Shkriba Dmitro, Čápek Vít, Beránek Marek, Bartoš Marek, Zháňal Radek  ///   Darmovzal Petr, Gajda Zdeněk, Chorvát Martin
branky:  41´ Bartoš Marek , 50´ Beránek Marek
 
pátek 8.6.2018  v 17:30 hod.
rozhodčí: Chabiča František, Kunický Libor, Polonec Milan
RAFK Rajhrad - Ch.N.Ves A
4:0   (2:0)

sestava: Elsner David © , Novák Rudolf , Krevňák Martin , Husák Petr , Osička David , Polášek Michal , Holota Lukáš ( 64´ Čápek Vít ) , Kuriál Rostislav ( 75´ Musil Kamil ) , Krmíček Radim ,  Polášek Darek , Očovan Martin  ///  Brychta Michal
*************
sobota 9.6.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí:
Uher Antonín

Velké Bílovice B - Ch.N.Ves B
3:1   (2:0)
branka: 86´ Darmovzal Petr
sestava: Brychta Michal, Darmovzal Petr, Kaňa Radek, Mereda Radek © , Michalec Milan, Očovan Martin ( 65´ Gajda Zdeněk ) , Holota Lukáš, Chorvát Martin, Masařík Zdeněk ( 53´ Jaroš Tomáš ), Čápek Vít, Husák Petr   
**************
neděle 10.6.2018 ml. žáci ve 13:15 hod.
rozhodčí: 
Novosák Daniel

Rakvice - Ch.N.Ves 
6:1

**************
neděle 10.6.2018 st. žáci ve 14:45 hod.
rozhodčí: 
Novosák Daniel
Rakvice - Ch.N.Ves 
1:0
neděle 3.6.2018   v 16:30 hod.
rozhodčí: 
Jonáš Petr, Vařacha Jan, Laštůvka Dušan  Delegát: Hrůza Jiří

Ch.N.Ves A - Nikolčice
6:3   (3:1)
branky: 2´Novák Rudolf, 14´ Kuřil Zdeněk, 39´, 48´, 85´ Kuriál Rostislav, 74´ Krevňák Martin
sestava: Elsner David ©, Novák Rudolf, Kuriál Rostislav, Očovan Martin, Venglovič Jiří ( 38´ Krevňák Martin ) , Osička David, Polášek Michal, Krmíček Radim, Holota Lukáš, Polášek Darek, Kuřil Zdeněk ( 77´ Husák Petr )  ///  Čech Libor
 
********************
sobota 2.6.2018  v 10:00 hod.
rozhodčí:
Daniel Jaroslav

Ch.N.Ves B - Brumovice
7:5   (6:3)
branky: 10´Košťál Zdeněk , 15´ Očovan Martin , 25´ Husák Petr , 33´, 35´ Vemglovič Jiří , 40´ Masařík Zdeněk , 80´ Elsner David (penalta)
sestava: Elsner David , Michalec Milan ( 46´ Mereda Radek ) , Venglovič Jiří ( 46´ Darmovzal Petr ) , Očovan Martin ( 46´ Grbavčic Marek ) , Košťál Zdeněk ( 46´ Chorvát Martin ) , Musil Kamil , Masařík Zdeněk ( 65´ Jaroš Tomáš ) , Husák Petr , Kaňa Radek © , Bartoš Marek , Zháňal Radek  
neděle 27.5.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí: Machorek Jakub , Rodina Robert , Vymyslický Pavel
Křepice - Ch.N.Ves A
1:2   (0:1)
branky: 35´, 61´ Kuřil Zdeněk
sestava: Elsner David © , Novák Rudolf , Krevňák Martin , Venglovič Jiří , Osička David , Polášek Michal , Holota Lukáš , Kuriál Rostislav , Krmíček Radim , Kuřil Zdeněk , Polášek Darek ( 85´ Čech Libor )  ///  Reichmann Lukáš , Jurčík Pavel
*************
neděle 27.5.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí:
Bartoš František

Přítluky - Ch.N.Ves B
1:1   (0:0)
branka: 67´ Michalec Milan
sestava: Brychta Michal , Mereda Radek ( 85´ 
Shkriba Dmytro ) , Zháňal Radek , Kaňa Radek © , Michalec Milan , Košťál Zdeněk , Husák Petr ( 74´ Grbavčic Marek ) , Musil Kamil , Bartoš Marek , Masařík Zdeněk , Darmovzal Petr  // Jaroš Tomáš
**************
sobota 26.5.2018 ml. žáci ve 13:00 hod.
rozhodčí:
Jasínek František

Nosislav - Ch.N.Ves 
0:10   (0:3)

**************
sobota 26.5.2018 starší žáci ve 14:30 hod.
rozhodčí:
Jasínek František

Nosislav - Ch.N.Ves 
3:2   (1:1)

**************
neděle 27.5.2018  v 10:30 hod.
st. přípravka

Moravká Nová Ves  - Ch.N.Ves
4:20

**************
neděle 27.5.2018  v 10:30 hod.
ml. přípravka

Moravká Nová Ves  - Ch.N.Ves
11:7

 
neděle 20.5.2018 v 16:30 hod.
Rozhodčí:
Putna Pavel - Urbánek Martin, Marinč Lukáš. Delegát: Kundelius Ladislav
Ch.N.Ves A - Uhřice
3:1   (0:1)
branky: 68´,77´Kuřil Zdeněk , 74´ Novák Rudolf
sestava: Elsner David , Novák Rudolf , Očovan Martin , Venglovič Jiří ( 89´ Musil Kamil ) , Osička David , Polášek Michal , Holota Lukáš , Kuriál Rostislav ( 78´ Jedlička Tomáš ) , Krmíček Radim , Kuřil Zdeněk , Polášek Darek  ///  Čech Libor , Košťál Zdeněk
*****************
sobota 19.5.2018 v 16:30 hod.
Rozhodčí:
Jasinek František. Delegát: Novosák Jiří
Ch.N.Ves B - Zaječí
3:4   (1:3)
branky: 19´ Mereda Radek , 68´ 89´ Kuřil Zdeněk
sestava: Brychta Michal , Mereda Radek , Zháňal Radek ( 81´ Jaroš Tomáš ) , Michalec Milan , Polášek Darek , Košťál Zdeněk , Osička David , Darmovzal Petr ( 46´ Musil Kamil ) , Kuřil Zdeněk © , Masařík Zdeněk ( 46´ Pavlík Marián / 70´ Shkriba Dmitro/) , Očovan Martin  ///   Elsner David
*****************
neděle 20.5.2018 v 10:00 hod.
Rozhodčí: Ujčík Václav
starší žáci

Ch.N.Ves - Ivaň/Vranovice
5:0

*****************
neděle 20.5.2018 ve 12:00 hod.
Rozhodčí:
Ujčík Václav
mladší žáci
​Ch.N.Ves - Ivaň/Vranovice
3:3

*****************
sobota 19.5.2018 ve 13:00 hod.
starší přípravka

​Ch.N.Ves - Rakvice
5:3

*****************
sobota 19.5.2018 ve 13:00 hod.
mladší přípravka

​Ch.N.Ves - Rakvice
2:7
sobota 12.5.2018  ve 13:00 hod.
rozhodčí: Kulíšek Přemysl, Kopřiva Zbyněk, Peřina František   delegát: Briksa Václav 
Valtice - Ch.N.Ves A
1:1   (0:1)
branka: 23´  Novák Rudolf
sestava: Elsner David © , Novák Rudolf , Očovan Martin , Venglovič Jiří ( 87´ Čech Libor ) , Osička David , Polášek Michal , Holota Lukáš , Kurial Rostislav ( 78´ Polášek Darek ) , Jurčík Pavel ( 56´ Radkovič Martin ) , Krmíček Radim , Kuřil Zdeněk  ///  Košťál Zdeněk , Husák Petr
*****************
neděle 13.5.2018  v  16:30 hod.

Týnec - Ch.N.Ves B 
2:1   (0:1)
branka: 4´ Očovan Martin
sestava: Elsner David , Kaňa Radek , Chorvát Martin , Pavlík Marián ( 66´ Střítecký Jan ) , Košťál Zdeněk , Očovan Martin , Čápek Vít , Radkovič Martin ( 51´ Darmovzal Petr )  , Bartoš Marek , Beránek Marek © , Nešpor Jan
*****************
sobota 12.5.2018  v 10:00 hod. hřiště Kloboluky

mladší žáci

Krumvíř/Klobouky - Ch.N.Ves 
2:2
 
*****************
sobota 12.5.2018  v 11:30 hod. hřiště Kloboluky

starší žáci

Krumvíř/Klobouky - Ch.N.Ves 
4:3

*****************
sobota 12.5.2018  ve 13:00 hod.

st. přípravka
Velké Bílovice - Ch.N.Ves 
5:3

*****************
sobota 12.5.2018  ve 13:00 hod.
ml. přípravka
Velké Bílovice - Ch.N.Ves 
8:4

 
 
 
sobota 5.5.2018  v 10:00 hod.
rozhodčí: 
Štipčák Martin, Hulcký Tomáš, Knotek Tomáš

Kozojídky - Ch.N.Ves A
3:2   (0:1)
sestava: Elsner David © , Novák Rudolf , Krevňák Martin , Očovan Martin ( 63´  Kuřil Zdeněk , Venglovič Jiří , Osička David , Polášek Michal , Holota Lukáš , Kuriál Rostislav  ( 83´ Bartoš Marek  ) , Jurčík Pavel , Krmíček Radim  ///   Polášek Darek
branky: 40´ Očovan Martin , 76´ Kuriál Rostislav
**************
neděle 6.5.2018   v 16:30 hod.
rozhodčí: 
Uher Antonín
hřiště Starovičky

Velké Pavlovice B/Starovičky - Ch.N.Ves B
3:1   (2:1)
sestava: Brychta Michal © , Chorvát Martin ( 68´ Shkriba Dmytro ) , Michalec Milan , Mereda Radek , Pavlík Marián ( 46´ Holota Lukáš ) , Střítecký Jan ( 81´ Jaroš Tomáš ) , Košťál Zdeněk , Radkovič Martin , Kuriál Ristislav , Beránem Marek , Kuřil Zdeněk  //  Valeš Stanislav , Husák Petr
branka: 24´ Radkovič Martin
**************
neděle 6.5.2018  ve 12:00 hod.
rozhodčí: 
Smutný Jan
mladší žáci
Ch.N.Ves - Rakvice
3:7   (1:4)

**************
neděle 6.5.2018  v 10:00 hod.
rozhodčí: 
Smutný Jan
​starší žáci
Ch.N.Ves - Rakvice
5:0   (3:0)

**************
sobota 5.5.2018   ve 13:00 hod.
st. přípravka

Ch.N.Ves - FKM Podluží
4:13

**************
sobota 5.5.2018   ve 13:00 hod.
ml. přípravka

Ch.N.Ves - FKM Podluží
2:3
neděle 28.4.2018  v 16:00 hod.
Rozhodčí: Frydrych Dominik - Bělák Marek, Budovič Pavel

Ch.N.Ves A - Mikulov A
3:0   (2:0)
branky: 8´, 21´ Novák Rudolf , 60´ Kuriál Rostislav
sestava:  Elsner David © , Novák Rudolf , Krevňák Martin ( 66´ Radkovič Martin ) , Očovan Martin , Venglovič Jiří , Osička David , Polášek Michal , Jedlička Tomáš ( 62´ Husák Petr ) , Holota Lukáš ( 84´ Jurčík Pavel ) , Kuriál Rostislav ( 75´ Beránek Marek ) , Krmíček Radim 
*****************
sobota 27.4.2018  v 16:00 hod.
rozhočí:
  Schaffer Antonín

Ch.N.Ves B - FAK Břeclav
1:3   (1:0)
branka: 2´ Očovan Martin
sestava:  Brychta Michal , Matějíček Marek © , Očovan Martin ( 46´ Chorvát Martin ) , Kaňa Radek , Zháňal Radek , Pavlík Marián , Radkovič Martin , Košťál Zdeněk , Střítecký Jan , Masařík Zdeněk , Husák Petr ( 46´ Darmovzal Petr )  /// Musil Kamil

 
*****************
neděle 28.4.2018  ve 13:00 hod.

mladší přípravka

Lanžhot - Ch.N.Ves
13:1

*****************
neděle 28.4.2018  ve 13:00 hod.
starší přípravka

Lanžhot - Ch.N.Ves
8:7

*****************
úterý 1.5.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí: 
Nováček Rostislav

Vrbice - Ch.N.Ves B
5:1   (2:1)
branka:  38´ Čápek Vít
sestava:  Brychta Michal , Darmovzal Petr  , Nešpor Jan , Bartoš Marek , Kaňa Radek , Zháňal Radek , Radkovič Martin ,  Střítecký Jan , Masařík Zdeněk , Husák Petr  , Čápek Vít  /// Pavlík Marián , Očovan Martin
pátek 20.4.2018  v 17:00 hod.
rozhodčí:
Dubec Karel

Ladná - Ch.N.Ves B
1:6   (0:2)
branky: 5´ Čápek Vít , 34´  penalta  Zháňal Radek , 53´ Husák Petr , 70´+75´ Střítecký Jan , 1x vlastní
sestava: Brychta Michal , Beránek Marek , Darmovzal Petr , Nešpor Jan ( 46´ Mereda Radek ) , Masařík Zdeněk , Čápek Vít ( 65´ Chorvát Martin ) , Grbavčic Marek ( 30´ Střítecký Jan ) , Radkovič Martin , Krevňák Martin , Zháňal Radek ©  ///  Košťál Zdeněk , Kuřil Zdeněk
*****************
neděle 22.4.2018 v 16:00 hod.
rozhodčí: 
 
Prokop David , Ježek Michal , Riška Dominik
Velké Bílovice A - Ch.N.Ves A
0:2   (0:1)
branky: 8´  Kuriál Rostislav , 90+2  Venglovič Jiří
sestava: Elsner David , Novák Rudolf , Krevňák Martin , Očovan Martin ( 78´ Husák Petr ) , Venglovič Jiří , Osička David , Jedlička Tomáš ( 60´ Kuřil Zdeněk ) , Holota Lukáš , Kuriál Rostislav ( 87´ Beránek Marek ) , Krmíček Radim , Polášek Darek  
*****************
neděle 22.4.2018 v 10:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Nosislav
2:3

*****************
neděle 22.4.2018 ve 12:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Nosislav
5:2

*****************
sobota 21.4.2018 v 10:30 hod.
starší přípravka

Ch.N.Ves - Podivín
8:6

*****************
sobota 21.4.2018 v 10:30 hod.
mladší přípravka

Ch.N.Ves - Podivín
10:9
neděle 15.4.2018  v 15:30 hod.
rozhodčí: Šidlo David, Holešovský Jakub, Veverka Lukáš

Ch.N.Ves A - Hovorany
2:0   (2:0)
branky: 24´ Jurčík Pavel , 33´ Venglovič Jiří
sestava: Elsner David © , Novák Rudolf , Očovan Martin , Venglovič Jiří , Osička David , Polášek Michal , Jedlička Tomáš ( 87´ Čech Libor ) , Holota Lukáš , Jurčík Pavel ( 67´ Kuřil Zdeněk ) , Krmíček Radim , Polášek Darek ( 75´ Beránek Marek )  ///  Brychta Michal 
**********************
sobota 14.4.2018  v 15:30 hod.
rozhodčí:
Daniel Jaroslav

Ch.N.Ves B - Kobylí
4:3   (4:2)
branky: 24´, 40´ Kuřil Zdeněk , 35´, 43´ Košťál Zdeněk
sestava: Brychta Michal © , Musil Kamil , Matějíček Marek , Masařík Zdeněk ( 46´ Darmovzal Petr )  , Michalec Milan , Košťál Zdeněk , Radkovič Martin , Pavlík Marián ( 70´ Čápek Vít )  , Husák Petr , Kuřil Zdeněk ( 71´ Michalec Petr ) , Grbavčic Marek  // Valeš Stanislav
**********************
sobota 14.4.2018  ve 14:15 hod.
mladší žáci

Ivaň/Vranovice - Ch.N.Ves
3:2   (0:2)

**********************
sobota 14.4.2018  v 16:00 hod.
starší žáci

Ivaň/Vranovice - Ch.N.Ves
1:7   (1:6)

**********************
neděle 15.4.2018  v 10:30 hod.
mladší přípraka

Ch.N.Ves - Valtice
5:13

**********************
neděle 15.4.2018  v 10:30 hod.
starší přípraka

Ch.N.Ves - Valtice
3:4
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one