Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

hlavní stránka

Možnost umístění reklamních panelů v areálu hřiště.

kontakt:   e-m@il: fotbal.ch.n.ves@seznam.cz

ICQ :   564-079-104

Lama gas & oil  ; MĚSTO BŘECLAV  ;   ABC KOVOPIT engineering spol. s r. o.  ;    DŘEVOPROGRAM s.r.o. BŘECLAV  ;  FRANTIŠEK   CHORVÁT  ;  AGEUS s.r.o. LUŽICE  ; HUTNÍ MATERIÁL Břeclav s.r.o  ;  Petr Sila , Prušánky - TOPENÍ,VODA,PLYN  ;  F&K&B, a.s. - stavební, projekční a obchodní společnost    ;  COOLINTERNET.CZ  - Josef Jankovič ;  SH ŠROT  spol. s r.o. Břeclav ; VEXPA  s.r.o. ; Autocentrum hm s.r.o. Břeclav  ; MBL spol.s.r.o. Brno ; Alca plast , s.r.o.
sobota 9.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves B - Kobylí
1:4   (0:2)

 
neděle 3.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves A - Kozojídky
0:0   (0:3)

***************
sobota 2.11.2019  ve 14:00 hod.

Ch.N.Ves B - Šitbořice
2:4   (1:1)
neděle 27.10.2019  ve 14:30 hod.
Uhřice - Ch.N.Ves A
3:0   (2:0)
**************
neděle 27.10.2019  v 10:00 hod.
hřiště Pastvisko

Lanžhot B - Ch.N.Ves B
2:1   (2:1)
**************
pátek 25.10.2019  v 16:30 hod.
starší žáci

Brumovice - Ch.N.Ves
0:6   (0:4)

**************
neděle 27.10.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Valtice/Hlohovec
6:2



 
neděle 20.9.2019  ve 14:30 hod.
Ch.N.Ves - Blatnice pod Sv. Antonínkem
1:2   (0:1)

**************
sobota 19.9.2019  ve 14:30 hod.
rozhodčí: 
NOVOSÁK Jiří, VEVERKA Lukáš, VEVERKA František

Ch.N.Ves B - Brumovice
5:1   (1:0)
branky: 2x Čápek Vít, Vu Vang Hung, Kuřil Zdeněk, Husák Petr
sestava:  Elsner David, Beránek Marek, Darmovzal Petr ( 54´
Michalec Petr ), Michalec Milan ( 84´ Sedláček Petr )Vu Vang Hung ( 88´ Mereda Radek ), Kouřílek Michal, Čápek Vít, Kuřil Zdeněk ( 70´ Chorvát Martin )Bušo Tomáš, Husák Petr ( 74´ Valeš Adam ), Bartoš Marek ©
**************
neděle 20.9.2019  ve 12:15 hod.
DOROST

Hlohovec - Ch.N.Ves
3:1

**************
sobota 19.10.2019  v 09:30 hod.
hřiště Vranovice
mladší žáci

Ivaň/Vranovice - Ch.N.Ves
2:2

**************
sobota 19.10.2019  v 10:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Lednice B
2:4

**************
neděle 20.10.2019  ve 12:15 hod.
ml. přípravka

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
4:6
**************
neděle 20.10.2019  ve 12:15 hod.
st. přípravka

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
2:11
 
neděle 13.10.2019  v 15:00 hod.
Šardice - Ch.N.Ves A
5:2   (3:1)

*************

neděle 13.10.2019  v 15:00 hod.
Přítluky - Ch.N.Ves B
4:1   (2:0)
*************
neděle 13.10.2019  ve 12:45 hod.
DOROST

Velké Němčice - Ch.N.Ves
1:1   (1:0)
*************
sobota 12.10.2019  v 09:30 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Březí
8:0   (4:0)

*************
neděle 13.10.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Krumvíř/Klobouky
0:14
   (0:7)

*************
sobota 12.10.2019  ve 13:00 hod.
st. přípravka

Ch.N.Ves - Hrušky
1:5

*************
sobota 12.10.2019  ve 13:00 hod.
ml.přípravka

Ch.N.Ves - Hrušky
3:3

 
 
​neděle 6.10.2019  v 10:30 hod.
rozhodčí: DUFEK Tomáš, ŠTIPČÁK Martin, SMUTNÝ Jan
Ch.N.Ves A - Kyjov
3:2   (3:1)
branky: Kuřil Zdeněk, Venglovič Jiří, Kurial Rostislav
sestava: Elsner David, Kaňa Simon, Novák Rudolf, Tkadlec Marek, Očovan Martin ( 73´ Husák Petr ), Venglovič Jiří ( 90´ Duchoň Adam ), Osička David, Kouřílek Michal, Jedlička Tomáš, Hakala Martin ( 11´ Kuřil Zdeněk / 90´ Mácsai Lukáš) ), Kurial Rostislav ©  ///  Sarvaš Ondřej

**************
sobota 5.10.2019  v 15:00 hod.

rozhodčí: Daniel Jaroslav
Ch.N.Ves B - Velké Pavlovice B/Starovičky
3:3   (1:1)
branky:  Mácsai Lukáš, Radkovič Martin, Kuřil Zdeněk
sestava: Kohoutek Zdeněk, Beránek Marek, Darmovzal Petr, Vu Vang Hung, Michalec Petr, Radkovič Martin, Kuřil Zdeněk, Bušo Tomáš, Zháňal Radek ©, Mácsai Lukáš, Bartoš Marek  ///   Nešpor Aleš, Florus Michal, Radkovič Miroslav, Sarvaš Ondřej
**************
čtvrtek 3.10.2019  v 17:00 hod.    hřiště Klobouky
starší žáci

Krumvíř/Klobouky - Ch.N.Ves
3:0

**************
sobota 5.10.2019  ve 13:00 hod.
mladší žáci

Zaječí - Ch.N.Ves
9:1

**************
sobota 5.10.2019  v 15:00 hod.   hřiště Ivaň
DOROST

Ivaň/Přibice - Ch.N.Ves
4:0   (2:0)

**************
úterý 8.10.2019  v 17:00 hod.
ml. přípravka
Lanžhot - Ch.N.Ves
3:6

**************
úterý 8.10.2019  v 17:00 hod.
st. přípravka
Lanžhot - Ch.N.Ves
10:1

 
 
neděle 29.9.2019  v 15:30 hod.
Ždánice - Ch.N.Ves A
4:1   (2:1)
branka: Kouřílek Michal
sestava: Kalina Roman, Kaňa Simon ( 79´ Macsai Lukáš ), Novák Rudolf, Očovan Martin, Venglovič Jiří, Osička David, Kouřílek Michal, Jedlička Tomáš, Husák Petr ( 46´ Tkadlec Marek ), Kurial Rostislav, Krmíček Radim  ///  Elsner David
****************
neděle 29.9.2019  ve 13:15 hod.

Kostice B - Ch.N.Ves B
1:4   (0:1)
branky: 3x Bartoš Marek, Čápek Vít
sestava: Sarvaš Ondřej, Novák Karel ( 7´ Sedláček Petr ), Bušo Tomáš, Michalec Petr ( 80´ Florus Michal ), Hlavatý Petr, Darmovzal Petr, Čápek Vít, Radkovič Miroslav, Radkovič Martin, Bartoš Marek, Kaňa Lubor ( 86´ Valeš Adam )
​****************
sobota 28.8.2019  v 9:30 hod.
rozhodčí:
Ujčík Václav
starší žáci
Ch.N.Ves - Kobylí/Bořetice
4:2   (0:1)
​****************
sobota 28.8.2019  ve 13:00 hod.
mladší přípravka

Ch.N.Ves - FKM Podluží
5:0
​****************
sobota 28.8.2019  ve 13:00 hod.
starší přípravka

Ch.N.Ves - FKM Podluží
5:10

​****************
sobota 28.8.2019  v 15:30 hod.
DOROST

Ch.N.Ves - Křepice
0:0   (0:0)

​****************
neděle 29.8.2019  v 9:30 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Kobylí/Bořetice
5:3   (1:2)

 
 
1
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one