Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

hlavní stránka

Možnost umístění reklamních panelů v areálu hřiště.

kontakt:   e-m@il: fotbal.ch.n.ves@seznam.cz

ICQ :   564-079-104

Lama gas & oil  ; MĚSTO BŘECLAV  ;   ABC KOVOPIT engineering spol. s r. o.  ;    DŘEVOPROGRAM s.r.o. BŘECLAV  ;  FRANTIŠEK   CHORVÁT  ;  AGEUS s.r.o. LUŽICE  ; HUTNÍ MATERIÁL Břeclav s.r.o  ;  Petr Sila , Prušánky - TOPENÍ,VODA,PLYN  ;  F&K&B, a.s. - stavební, projekční a obchodní společnost    ;  COOLINTERNET.CZ  - Josef Jankovič ;  SH ŠROT  spol. s r.o. Břeclav ; VEXPA  s.r.o. ; Autocentrum hm s.r.o. Břeclav  ; MBL spol.s.r.o. Brno ; Alca plast , s.r.o.
31.5.2020  v 17:00 hod.
Ch.N.Ves A - Hlohovec A
2:0

***************
sobota 6.6.2020  v 17:00 hod.
hřiště Podivín

Podivín - Ch.N.Ves A
2:1

***************
neděle 7.6.2020  ve 14:00 hod.
hřiště Ch.N.Ves
DOROST
Ch.N.Ves - Lednice
4:4

***************
úterý 9.6.2020  v 16:30 hod.
hřiště Podivín

MLADŠÍ ŽÁCI
Podivín - Ch.N.Ves
4:1

***************

neděle 14.6.2020  ve 14:00 hod.
hřiště Ch.N.Ves

DOROST
Ch.N.Ves - FKM Podluží
2:1

***************
sobota 27.6.2020  v 16:00 hod.
hřiště Lednice
DOROST

Ch.N.Ves - Lednice
pro nemoc ZRUŠENO


***************
pátek 3.7.2020  v 18:00 hod.
hřiště Valtice
Valtice A - Ch.N.Ves A
***************

neděle 19.7.2020  v 17:00 hod.
hřiště Bořetice

Bořetice - Ch.N.Ves A
***************
sobota 25.7.2020
hřiště Valtice

TURNAJ LVA 
fačr 2.jpg
Do odvolání se ruší i všechny tréninky na hřišti v Ch.N.Vsi u všech mužstev. O dalším postupu budete včas informováni. Platí zákaz vstupu do fotbalového areálu v Ch.N.Vsi.
 
 
 
středa 19.2.2020 19:00 hod. 
UT MSK Břeclav
Ch.N.Ves A - Herrbaumgartner/Schrattenberg
0:2
*************
neděle 23.2.2020  ve 13:00 hod.

UT MSK Břeclav
Ch.N.Ves A - Kostice
3:2

*************
středa 26.2.2020  v 18:00 hod.

UT Mikulov

DOROST
Mikulov - Ch.N.Ves
6:0

*************
neděle 1.3.2020  v 17:00 hod.
UT MSK Břeclav
Ch.N.Ves A - Podivín
2:1

*************
neděle 8.3.2020 v 15:00 hod.

UT MSK Břeclav

Ch.N.Ves A - Rakvice
2:2   (2:1)

*************
neděle 8.3.2020 ve 13:00 hod.
UT MSK Břeclav

DOROST
Ch.N.Ves - Starý Poddvorov
1:6

*************
neděle 15.3.2020 ve 12:30 hod.
DOROST

hřiště  Ch.N.Ves

Ch.N.Ves  - FKM Podluží
ZRUŠENO

*************
neděle 15.3.2020 v 15:00 hod.
hřiště  Ch.N.Ves

Ch.N.Ves A - Hlohovec 
ZRUŠENO
sobota 9.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves B - Kobylí
1:4   (0:2)

 
neděle 3.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves A - Kozojídky
0:0   (0:3)

***************
sobota 2.11.2019  ve 14:00 hod.

Ch.N.Ves B - Šitbořice
2:4   (1:1)
neděle 27.10.2019  ve 14:30 hod.
Uhřice - Ch.N.Ves A
3:0   (2:0)
**************
neděle 27.10.2019  v 10:00 hod.
hřiště Pastvisko

Lanžhot B - Ch.N.Ves B
2:1   (2:1)
**************
pátek 25.10.2019  v 16:30 hod.
starší žáci

Brumovice - Ch.N.Ves
0:6   (0:4)

**************
neděle 27.10.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Valtice/Hlohovec
6:2



 
neděle 20.9.2019  ve 14:30 hod.
Ch.N.Ves - Blatnice pod Sv. Antonínkem
1:2   (0:1)

**************
sobota 19.9.2019  ve 14:30 hod.
rozhodčí: 
NOVOSÁK Jiří, VEVERKA Lukáš, VEVERKA František

Ch.N.Ves B - Brumovice
5:1   (1:0)
branky: 2x Čápek Vít, Vu Vang Hung, Kuřil Zdeněk, Husák Petr
sestava:  Elsner David, Beránek Marek, Darmovzal Petr ( 54´
Michalec Petr ), Michalec Milan ( 84´ Sedláček Petr )Vu Vang Hung ( 88´ Mereda Radek ), Kouřílek Michal, Čápek Vít, Kuřil Zdeněk ( 70´ Chorvát Martin )Bušo Tomáš, Husák Petr ( 74´ Valeš Adam ), Bartoš Marek ©
**************
neděle 20.9.2019  ve 12:15 hod.
DOROST

Hlohovec - Ch.N.Ves
3:1

**************
sobota 19.10.2019  v 09:30 hod.
hřiště Vranovice
mladší žáci

Ivaň/Vranovice - Ch.N.Ves
2:2

**************
sobota 19.10.2019  v 10:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Lednice B
2:4

**************
neděle 20.10.2019  ve 12:15 hod.
ml. přípravka

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
4:6
**************
neděle 20.10.2019  ve 12:15 hod.
st. přípravka

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
2:11
 
neděle 13.10.2019  v 15:00 hod.
Šardice - Ch.N.Ves A
5:2   (3:1)

*************

neděle 13.10.2019  v 15:00 hod.
Přítluky - Ch.N.Ves B
4:1   (2:0)
*************
neděle 13.10.2019  ve 12:45 hod.
DOROST

Velké Němčice - Ch.N.Ves
1:1   (1:0)
*************
sobota 12.10.2019  v 09:30 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Březí
8:0   (4:0)

*************
neděle 13.10.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Krumvíř/Klobouky
0:14
   (0:7)

*************
sobota 12.10.2019  ve 13:00 hod.
st. přípravka

Ch.N.Ves - Hrušky
1:5

*************
sobota 12.10.2019  ve 13:00 hod.
ml.přípravka

Ch.N.Ves - Hrušky
3:3

 
 
1
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one