Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Strachotín - Charvátská Nová Ves "A"

1:1     (   0: 1  )

Branka: 16´Zdeněk Masařík

Sestava: Radek Košťál - Radek Kaňa (30´ Petr Michalec), Pavel Michna, Vladimír Beneš, Karel Herák - Dušan Fungáč, Zdeněk Košťál (85´ Roman Hamšík), Petr Bača, Petr Ilkovič (77´ Jiří Laža) - Zdeněk Masařík, Tomáš Bartošík

Naše mužstvo tentokrát hrálo na horké půdě fotbalového hřiště ve Strachotíně, domácí mocně podporováni fanatickými diváky jsou velmi nepříjemný soupeř pro všechny týmy. Domácí hráči začali aktivně a snažili se na hosty vlétnout hned od počáteční minuty, ale jejich snaha narážela na dobře organizovanou hru hostí. Ti si také připravili i první velkou šanci zápasu, když Zdeněk Košťál vyslal přesnou přihrávkou do samostatného nájezdu na brankáře záložníka Ilkoviče, ten však volil zakončení tvrdou střelou, která skončila na těle ležícího brankáře. Co se nepodařilo Ilkovičovi, to se podařilo v 16.minutě Masaříkovi, ten byl nejprve faulován 2 metry před hranicí pokutového území, poté se k míči se opět postavil on a technickou střelou přes zeď nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Hra se pak až do konce poločasu odehrávala převážně mezi šestnástkami obou týmů. Domácí i hosté velmi dobře bránili a útočníci se do vážnějších šancí téměř nedostali. Druhý poločas začal podobně jako skončil ten první, dlouhou dobu se hra odehrávala ve středu pole. Domácím, kteří se snažili za každou cenu zvrátit výsledek utkání, pomohl do sedla hlavní rozhodčí, který pod tlakem domácích fanoušků  svým špatným rozhodováním, nepřesným posuzováním jednotlivých herních situací  a obracením nedovolených zákroků ve prospěch domácích často zasahoval do zápasu. Svou snahu o vyrovnání domácí korunovali v 66. minutě po závaru v šestnástce hostí a po evidentním faulu na brankáře Košťála. Hosté však zbraně nesložili a v posledních minutách zápasu i přes nepřízeň hlavního rozhodčího, který mimochodem dělal obescéní gesta směrem k hostujícím fanouškům, dokázali dostat domácí obranu pod tlak a dostali se i do několika slibných šancí. Žádná ze šancí však ke vstřelení branky nevedla a utkání tak bylo rozhodčím ukončeno minutu před uplynutím hrací doby.

.....................................................

dorost

Velké Bílovice "B" - Charvátská Nová Ves

1:5

Sestava:Mirek Radkovič,Karel Novák,Marek Rác,Milan Jedlička,Petr Janošek,Marek Bartoš ,Martin Radkovič,Jiří Špaček,Petr Husák,Matěj Machač,Radek Zhánal, a náhradníci byli Čeněk Zeman,Jarek Dvořák,Vojta Klimovič,

branky:  2x Matěj Machač,2x Petr Husák , Čeněk Zeman

žáci

Ch.N.Ves - Podivín

0:7

.........................................................

1.9.2007     16:30 hod.

Moravská Nová Ves "B" - Charvátská Nová Ves "B"

2:1   ( 0 : 0 )

Branka: 85´ Petr Darmovzal

Sestava: Michal Brychta - Milan Štora, Pavel Polách, Jaroslav Votava, Radek Kovanič (46´Marek Baránek) - Josef Fibingr (46´Roman Hamšík), Stanislav Valeš, Petr Hlavatý (71´Jan Helešic), Tomáš Křivánek - Petr Hruška, Petr Darmovzal

V souboji záloh dvou "Vesniček" byli od počátečních minut aktivnější domácí hráči, kteří se do první vážnější šance dostali v 5.minutě, domácí hráč naštěstí svou velmi nepovedenou střelu z 8 m mezi tyče brány hostí nevtěstnal. Hosté kontrovali podobným způsobem za další 2 minuty, kdy se v pokutovém území dostal k hlavičce Josef Fibingr, ta ale neměla ani přesnost ani razanci a skončila v náruči domácího brankáře. S mnohem bravurnějším zákrokem musel vyrukovat v 11 minutě brankář Brychta, který táhlou tvrdou střelu ze 30 m, která směřovala k pravé tyči jeho brány vyrazil na rohový kop. To byla prakticky poslední střela na bránu prvního poločasu, a to jak ze strany domácích, tak ze strany hostů. Po zbylý čas se hra odehrávala ve středu hřiště pod taktovkou domácích hráčů, kteří poměrně snadno sbírali míče po nepřesné rozehrávce hostů. Do druhého dějství hosté nastoupili se změnami v sestavě a odhodláním zvrátit vývoj a výsledek utkání ve svůj prospěch. Převzali iniciativu a začali domácí přehrávat. Dostali se dokonce i do slibné šance, když po sérii rychlých narážeček mezi Křivánkem a Hamšíkem posledně jmenovaný pálil uvnitř domácího pokutového území z voleje vysoko nad. V době, kdy běžela 22 minuta druhého poločasu, a kdy hosté stupňovali svůj tlak paradoxně udeřilo na druhé straně, domácí hráč se i s míčem dostal za obranu hostí a technickou střelou přehodil vyběhnuvšího brankáře Brychtu, který se mu vrhnul pod nohy ve snaze zabránit skórování. Z další tři minuty však bylo ještě hůře, stoper Polách zastavil akci domácích 2 m před pokutovým územím jenom za cenu nedovoleného zákroku a žluté karty. K míči se postavil domácí hráč a střelou, která se otřela o postavenou zeď překonal brankáře Brychtu podruhé. Hosté po druhé obdržené brance hráli jako "opaření", nebyli si schopni přihrát, idividuální akce končily na prvním hráči soupeře. Domácí pro hostující obranu a brankáře představovali neustálé nebezpečí. Přesto se hosté odhodlali 8 minut před koncem k závěrečnému náporu ve snaze utkání alespoň vyrovnat a odvézt si bod ze hřiště soupeře. Tlak a zlepšená hra však přišel příliš pozdě, podařilo se sice snížit na 2:1 po hlavičce Darmovzala, ale vyrovnat se již nepodařilo, i když hosté domácím hráčům v jejich pokutovém území pěkně zatápěli.