Sestava: Košťál Radek - Kaňa Radek, Slavka Radim, Beneš Vladimír, Pavlík Marián, Michna Pavel, Masařík Zdeněk, Fungáč Dušan, Bača Petr, Laža Jiří (46.´ Fukal Jaromír), Košťál Zdeněk

1:5

...........................................

Sokol Ladná "A"- Sokol Charvátská Nová Ves "B"

0:4   (0:1)

Branky: 12.´ Tomáš Bartošík, 53.´ Karel Kaňa, 78.´ Tomáš Křivánek, 90.´ Petr Hruška

Sestava: Michal Brychta - Milan Štora, Milan Kaňa, Jaroslav Votava, Radek Kovanič - Stanislav Valeš (70.´Jaroslav Tuček), Roman Hamšík, Karel Kaňa, Petr Michalec - Miroslav Vaněk (32.´Tomáš Křivánek), Tomáš Bartošík (56.´Petr Hruška)

Ve 2. kole zavítalo naše "B" mužstvo na hřiště do nedaleké Ladné, kde se utkalo s domácím "A" týmem. Náš tým v útoku posílili Miroslav Vaněk a Tomáš Bartošík. Hlavně Tomáš Bartošík byl ústřední postavou prvního dějství zápasu. Nejprve se v 10.´zápasu dokázal i s míčem dostat za domácí obranu a jen včasný zákrok brankáře, který se vrhl po jeho nohy mu zabránil ve skórování. Za necelé 3 minuty se však již dokázal prosadit po téměř totožné akci, kdy obehrál i brankáře a otevřel gólový účet zápasu (1:0). V 21.´ tentokrát Bartošík po úniku po pravé straně nahrával míč na Karla Kaňu, jehož pohotovou střelu vytěsnil brankář na roh. V 28.´se opět hnal na domácího brankáře rychlý Bartošík, ale jeho akci zastavil domácí obránce na hranici pokutového území evidentně za cenu nedovoleného zákroku, k překvapení všech ale píšťalka sudího Čápka zůstala němá. Z prvního poločasu stojí ještě za zmínku střela z první Petra Michalce ze 7 metrů po centru Bartošíka, která skončila těsně vedle domácí svatyně a nucené střídání Miroslava Vaňka, který si při pádu po jednom z mnoha tvrdých soubojů vykloubil rameno. Druhý poločas začal opět aktivitou Bartošíka. Nejprve po 3 minutách hry jeho střelu vyrazil na roh domácí brankář a následně se na něm v 53.´vyfauloval domácí obránce, kdy jeho rychlý únik hasil jen za cenu červené karty a pokutového kopu. Ten bezpečně proměnil Karel Kaňa (2:0). Další minuty utkání patřili dalšímu útočníkovi hostí Tomáši Křivánkovi, ten v 60.´ zápasu běžel sám na domácího brankáře a zakončení volil nepovedeným lobem, který mu brankář chytil. Za dalších 7 minut jej při dalším výpadu na soupeřovu branku zastavili domácí jenom za cenu dalšího pokutového kopu a červené karty. Pokutový kop tentokrát neproměnil Hruška. Čtvrt hodiny před koncem byl v útočné akci faulován cca 18 m před bránou střídající Jaroslav Tuček. Rozhodčí byl tentokrát k domácím schovívavý a tasil jenom žlutou kartu, pro domácího hráče to však byla již druhá v zápase a následovalo další, už třetí vyloučení domácích. Přímý kop zahrával Karel Kaňa, jehož opakovanou střelu dokázal s námahou vyrazit domácí brankář jenom před sebe, tam stál pohotový Křivánek a míč dopravil do sítě (3:0). Na konečných 4:0 pro hosty upravil v poslední minutě zápasu Petr Hruška.                        ČaR