Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Sokol Charvátská Nová Ves "B" - Sokol Ladná "A"

4:0 (1:0)

Branky: Zdeněk Košťál, Tomáš Křivánek, Jaroslav Votava, Jiří Píža

Sestava: Stanislav Jančálek - Radek Kovanič (46´ Radim Slavka), Pavel Polách, Jaroslav Votava, Milan Kaňa - Tomáš Křivánek, Zdeněk Košťál, Petr Darmovzal, Jan Helešic (46´ Petr Hlavatý) - Petr Hruška, Jiří Hanzlíček (65´Jiří Píža)

Do první velké šance utkání se dostal domácí útočník Hruška , jeho střelu z hranice pokutováho území však brankář hostů Lucký kryl.  Do dalších šancí se poté dostali i hráči Ladné, nejprve nebezpečnou pohotovou střelu kryl domácí brankář Jančálek a pár minut další střelu zastavilo břevno domácí svatyně. V dresu domácích pak nebezpečně z velkého úhlu střílel Petr Darmovzal, balon mířící do horního rohu vytěsnil s námahou brankář.  O chvíli později zatlačil domácí tým hosty do jejich pokutového území, z čehož vytěžil několik rohů a také úvodní branku utkání, když v 26.minutě hlavičkoval Jiří Hanzlíček do tyče a odražený míč  pohotově dorazil do brány Zdeněk Košťál.  V prvním poločase ještě stojí za zmínku vyloučení  hráče Ladné (v 40. minutě), který již před tím viděl žlutou kartu za jeden z mnoha nebezpečných faulů.  Druhou branku domácího týmu vstřelil v první minutě druhého poločasu Tomáš Křivánek, který střelou z úhlu prostřelil Ladenského brankáře.  Po několik dalších minut se hra odehrávala hlavně mezi oběma „šestnástkami“ za mírné převahy domácích, kterým však často chyběla přesnost přihrávky ve finální fázi hry.  Na 3:0 pro domácí  zvyšoval v 80.minutě z penalty Jaroslav Votava po faulu v pokutovém území. A na konečných 4:0 upravil stav utkání v 89.minutě střídající Jiří Píža, který již před tím nezužitkoval dvě obrovské šance, když se nejprve snažil technicky míč poslat po zemi k tyči a těsně minul bránu, a posléze při jeho samostatném nájezdu na brankáře volil místo střely kličku a balon si nechal od brankáře, který byl nejlepším hráčem hostů, sebrat z kopačky.

..............................................................................................................

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - Slavoj Velké Pavlovice "B"

4:0   (3:0)

Branky:  Bača Petr, Masařík Zdeněk, Ilkovič Petr, 1x vlastní

Sestava: Košťál Radek - Kaňa Radek, Fungáč Dušan, Beneš Vladimír, Herák Karel -   Hamšík Roman (76´ Michalec Petr), Bača Petr, Pavlík Marian, Ilkovič Petr (67´ Slavka Radim) - Laža Jiří (46´ Bartošík Tomáš), Masařík Zdeněk

V utkání s posledním týmem průběžné tabulky Okresního přeboru Břeclavska, byli domácí hráči od počátku aktivnější a fotbalovější.  Do první obrovské šance se hned v úvodu utkání dostal útočník Jiří Laža, který však brankáře hostí nepřekonal. Toho překonal o chvíli později jeho vlastní spoluhráč, který se snažil odkopnout  míč mimo vlastní pokutové území a ten skončil k údivu všech přítomných za zády vlastního brankáře. Domácí i nadále určovali tempo hry a vypracovali si spoustu brankových příležitostí, zejména šance Laži a Bači po gólu doslova volaly. O druhou branku domácího týmu se v 31.minutě zasloužil Petr Bača, který skóroval přímo z rohového kopu, když hostující brankář neodhadl dráhu letícího míče a trestuhodně jej podběhl. Třetí branku přidal v 43.minutě Zdeněk Masařík, který si míč zpracoval před pokutovým územím, uvolnil se přes protihráče a nikým neatakován měl dostatek času aby svou tvrdou střelu umístil mimo dosah brankáře hostů.  Druhý poločas pokračoval ve stejném režimu jako poločas první, jen s tím rozdílem, že se hostující hráči zcela zatáhli před vlastní  pokutové území, kde bránili v 9 lidech a vytvořili tak obraný val, přes který se domácím jen horko těžko dostávali.  Na konečných  4:0 pro domácí zvyšoval v 57.minutě utkání střelou domácí záložník Petr Ilkovič po skrumáži v pokutovém území hostů. I přes spoustu dalších šancí se již domácím skórovat nepodařilo a hosté tak z našeho hřiště odjeli s milosrdnou porážkou 0:4.