Sestava:Mirek Radkovič,Karel Novák,Marek Rác,Milan Jedlička,Petr Janošek,Marek Bartoš ,Martin Radkovič,Jiří Špaček,Adam Osička,Petr Husák,Radek Zhánal, a náhradníci byli Čeněk Zeman,Jarek Dvořák,Vojta Klimovič,Tomáš Magdon

Sokol Charvátská Nová Ves "B" - Sokol Rakvice "B"

3:1  (1:1)

Branky:18´ Hruška (1:1) , 68´ Hamšík (2:1) , 77´ Křivánek (3:1)

Sestava : Brychta Michal - Darmovzal Petr, Polách Pavel, Helešic Jan ( 46´ Votava Jaroslav), Michalec Petr - Hlavatý Petr (75´ Kovanič Radek) , Hamšík Roman , Valeš Stanislav , Křivánek Tomáš - Kaňa Karel (46´ Štora Milan) , Hruška Petr

Domácí "B" tým tentokrát hostil na svém hřišti soupeře z Rakvic, jmenovitě Sokol Rakvice "B". Po úvodním oťukávání, kdy hru provázele řada nepřesností na obou stranách se hosté po 10 minutách hry ujali vedení z prakticky první střely na bránu, kterou hráč hostí přesně nasměroval do horního vinglu brány brankáře Brychty, ten byl zcela bezmocný. To hosty správně nabudilo a ti mohli za další 4 minuty skórovat podruhé, když jejich záložník zcela osamocen v pokutovém území nedokázal z voleje trefit branku domácích. Domácí se v této fázi utkání vysloveně trápili. Částečným vysvobozením pro ně byla 18. minuta  zápasu, když Hruška unikl po levé straně hřiště hostující obraně a na jeho střelu z 15m do protilehlého horního rohu brány byl brankář krátký, i když si na ni konečky prstů sáhl (1:1). Domácí tým však ani tato branka nedokázala vytrhnout z letargie a nadále pokračoval ve velmi špatném výkonu, po většinu času drželi míč na svých kopačkách hosté. Gólový účet prvního poločasu se ale již neměnil. Druhý poločas začal další téměř 100% šancí hostů, kterou domácí obránci hasili na několikrát nepřesnými odkopy. Ten první byl dokonce z brankové čáry, kdy již byl překonán i domácí gólman. Po tomto závaru v domácí obraně se tým konečně vzchopil, čemuž napomohlo i přeskupení jednotlivých postů sestavy. Tým začal pomalu přebírat otěže zápasu a přišly i první šance. Skóre se změnilo v 68. minutě zápasu, kdy Hamšík převzal uvnitř pokutového území míč, výborně se uvolnil a technickou střelou do horního rohu obestřelil brankáře, kterému nedal sebemenší šanci k vyniknutí. Domácí se nadále dostávali do brankových příležitostí jako např. Darmovzal, který svůj samostatný únik po výborném vysunutí od Hamšíka zakončil nepřesnou střelou do vyběhnuvšího brankáře, ten následně zlikvidoval i dorážku Hrušky. Na konečných 3:1 pro domácí tým upravil v 77. minutě Tomáš Křivánek po samostatné akci, když míč převzal na půlící čáře, přeběhl s ním obranou hostí a uklidil jej do brány. O totéž se pokusil i chvíli později, ale tentokrát vyšel ze souboje jako vítěz brankář hostů a míč za svá záda nepustil. Žádná z dalších domácích šancí ke změně skore už nevedla. V poslední minutě zápasu dostal šanci vyniknout brankář Brychta, tentokrát ne jako brankář, ale jako exekutor pokutového kopu po faulu na Hamšíka. Svou roli ale nanaplnil, míč jenom nastřelil do nohou již ležícího brankáře hostů.

........................................