Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Sokol Březí - Sokol Charvátská Nová Ves

6:1    (3:0)

Branka: Petr Bača

Sestava: Radek Košťál - Radek Kaňa (35.´ Pavel Michna), Dušan Fungáč, Vladimír Beneš, Karel Herák - Roman Hamšík (20.´ Tomáš Bartošík), Marian Pavlík, Petr Bača, Petr Ilkovič - Zdeněk Masařík, Jiří Laža (60.´Zdeněk Košťál)

Veškerá snaha hostů o uhrátí jakéhokoliv dobrého výsledku na půdě vedoucího týmu tabulky se rozplynula jako pára nad hrncem už po úvodních dvou minutách zápasu, kdy se hráči Březí nejprve přesně trefili z přímého kopu a posléze přidali druhou branku po střele z 18 metrů. Zaskočení hosté se k první střele odhodlali v 6.minutě, Masaříkova střela se ale mezi tři tyče nevměstnala. Do asi největší šance 1.poločasu se hosté dostali ve 20.minutě zápasu, kdy míč po rohovém kopu Bači nakonec skončil na tyči domácí svatyně. Ve fotbale však stále platí staré úsloví „nedáš-dostaneš“ a domácí tak po dalším smrtícím protiútoku zvyšovali na 3:0.  To byl i konečný stav 1.poločasu, ve kterém ještě domácí opřeli tři své střely „pouze“ do konstrukce hostující branky.  Do dobré příležitosti se na začátku druhého poločasu dostal hostující záložník Petr Ilkovič, jehož střela otřásla břevnem domácí branky. Od hostů to bylo na dlouhé minuty vše, a když domácí po svých rychlých útocích přidali v 55. a 61. minutě další dvě branky, vyrostlo skóre zápasu na hrozivých 5:0 pro domácí. Čestný gól se podařilo Charvátské Nové Vsi dát v 28.minutě, když Bača bezpečně proměnil penaltu za faul na Ilkoviče. Konečný účet utkání však ještě domácí upravili minutu před koncem na 6:1. Největší rozdíl ve hře obou soupeřů byl v systému hry, kdy byli domácí často hosty přehráváni v záložní řadě, ale precizní obranou je do vážnějších šancí nepouštěli a spoléhali se na dlouhé nakopávané míče na trojici ofenzivních hráčů či na sérii dvou-tří narážeček při kterých dokázali projít obranou hostů jako nůž máslem a neustále ohrožovat brankáře hostí.

.....................................

Sokol Rakvice "B" - Sokol Charvátská Nová Ves "B"

1:2  (1:0)

Branky: 2x Petr Hlavatý

Sestava: Michal Brychta - Milan Kaňa, Pavel Polách, Jaroslav Votava, Radim Slavka - Petr Hlavatý (38.´Aleš Holomek), Milan Štora, Petr Darmovzal, Tomáš Křivánek - Jiří Píža (46.´Jan Helešic), Jiří Hanzlíček

Domácí začali utkání velkým náporem a byli neustálým nebezpečím pro brankáře hostů Michala Brychtu,který sice v bráně čaroval, když předvedl tři vynikající zákroky, při nichž zabránil téměř jistým gólům, ale v 18.minutě kapituloval a domácí se dostali do zaslouženého vedení 1:0.  Hosté se poprvé vážněji prosadili v 25.minutě kdy po střele Hanzlíčka nedokázal brankařem vyražený míč dopravit do brány Jiří Píža a míč nastřelil jenom do brankaře. Domácí tým byl i nadále lepší a hosty už do šádné šance nepustil. Do druhého poločasu nastoupilů z lavičky Jan Helešic, kterého ruku nastřelil v pokutovém území domácí hráč a mužstvo Rakvic tak v 48.minutě zahrávalo pokutový kop, ten jim brankář Brychta chytil a svým zákrokem vybudil i ostatní hráče týmu Charvátské Nové Vsi ke zvýšené aktivitě.  Zvýšená aktivita předznamenal i vyrovnávací gól na 1:1 z kopačky Petra Hlavatého, který jako poslední posunul míč za brankovou čáru po obrovském závaru v malém vápně domácího týmu. Od této chvíle bylo jen otázkou času kdy se hráči Charvátské prosadí podruhé, protože domácí zcela odpadli  jak po fyzické, tak po herní stránce. Stalo se tomu tak v 70.minutě utkání, kdy Petr Hlavatý přidal svou druhou branku po skvělé nahrávce od Jana Helešice.  Po další výborné přihrávce od Helešice se do šance dostal i vystřídavší Aleš Holomek, ten se uvolnil přes obránce, ale svou střelu nasměřoval pouze do tyče domácí branky.