Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Strachotín

1:0 (1:0)

Branka: Dušan Fungáč

Sestava: Radek Košťál - Karel Herák, Pavel Michna, Vladimír Beneš, Radek Kaňa - Dušan Fungáč, Zdeněk Košťál, Petr Bača, Marian Pavlík - Zdeněk Masařík, Tomáš Bartošík (56.´Petr Ilkovič)

Domácí nastoupili do utkání ve snaze odčinit debakl z posledního kola a udržet se v horní polovině tabulky.  Do první vážnější šance se dostal domácí tým v 6.minutě utkání po rohovém kopu, kdy brankář hostí vyrazil jeden z centrovaných míčů k nohám Vladimíra Beneše, jehož střela neprošla hradbou obránců hostí. Krásný fotbalový moment přinesla 12.minuta, to si na centrovaný míč z kopačky Mariana Pavlíka nejvýš vyskočil opět Beneš a jeho přesnou a tvrdou hlavičku směřující pod břevno brány Strachotína bravurním zákrokem vyrazil brankář na rohový kop. Nebezpeční však byli i hostující fotbalisté, zejména jejich šance z 22.minuty, když jejich hráč obešel i domácího brankáře, ale jeho střela z úhlu skončila naštěstí na boční síti brankáře Košťála.  Brankou neskončila ani střela Tomáše Bartošíka, který střílel z úhlu nad bránu.  Ústřední postavou posledních minut prvního poločasu byl domácí záložník Dušan Fungáč. Nejprve v 43.minutě zahrával roh a míč zatočil rovnou do brány čímž dostal domácí do vedení a posléze v poslední minutě poločasu zbytečně zahrál rukou a zápas tak pro něj předčasně skončil. Hostům však převaha jednoho muže v poli navíc štěstí nepřinesla a spíše jim svazovala nohy. Domácí i přes oslabení odehráli zbytek zápasu velmi dobře takticky, hosty pustili pouze do jedné šance, se kterou si domácí brankář poradil a neustále hrozily rychlými protiútoky a byli pro obranu hostů stálým nebezpečím. Za způsob jakým odehráli druhý poločas si určitě zaslouží celé mužstvo uznání všech fanoušků.

 

 

Sokol Charvátská Nová Ves "B" - FK Moravská Nová Ves "B"

2:0  (1:0)

Branky: Tomáš Křivánek 2x

Sestava: Michal Brychta - Radek Kovanič (39.´Milan Štora), Pavel Polách, Jaroslav Votava, Radim Slavaka - Petr Michalec, Roman Hamšík, Petr Darmovzal, Tomáš Křivánek - Petr Hlavatý (52.´Petr Hruška), Jiří Hanzlíček (83.´Jiří Píža)

Utkání s lídrem tabulky začala rezerva Charvátské Nové Vsi aktivněji než hosté a za svou aktivitu byla i po zásluze odměněna vstřelenou brankou, když už v 7.minutě Petr Hlavatý vysunul do úniku Tomáše Křivánka, který dokázal najít pro svou střelu dostatek prostoru mezi vybíhajícím brankářem a tyčkou hostující brány.  Zhruba po 15 minutách náporu domácích se hra vyrovnala, pod neustálým tlakem byla zejména pravá strana obrany domácího týmu, kudy vedli hosté prakticky všechny své útoky. Z velkého přetížení pravé strany pramenilo i několik chyb, které domácí hráči hasili na poslední chvíli často i za cenu faulů, zato však v dostatečné vzdálenosti od domácí brány. Hosté se tak, mimo jediné střely z 18 metrů, kterou domácí brankář kryl, vůbec k ničemu nedostali. Domácí pro změnu hrozili zejména po zahrávaných rozích a přímých kopech. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou stav utkání zvrátit, ale všechny jejich naděje byly uhašeny opět v 7.minutě druhého poločasu, když dlouhý nákop Pavla Polácha přes polovinu hřiště stihl v přímém souboji s brankářem tečovat Tomáš Křivánek a míč k údivu všech propadl přes brankáře a pomalu přejel přes brankovou čáru jeho branky. Druhá obdržená branka hosty doslova srazila do kolen, domácí měli až do konce zápas pevně ve svých rukou a mohli přidat i další branky.  Zejména hlavička Hanzlíčka, střela Hamšíka a nůžky Křivánka nadělaly brankáři Moravské Nové Vsi řadu vrásek.

Dorost

Sokol Charvátská Nová Ves - Mír Velké Bílovice "B"

8:1  (3:1)

branky : Radkovič Martin , Janošek Petr 2x , Novák Karel , Daněk Roman 2x , Klimovič Vojtěch , Bartoš Radek

sestava : Radkovič Miroslav , Novák Karel , Bušo Tomáš , Rác Marek , Bartoš Marek , Špaček Jiří , Magdon Tomáš , Radkovič Martin , Daněk Roman , Machač Matěj , Janošek Petr  -  Jedlička Milan , Čeman Čeněk , Klimovič Vojtěch

5.4.2008     žáci

Slavoj Podivín - Sokol Charvátská Nová Ves

5:0  (3:0)

---------------------------------------

 

05.04.2008 14:18:07
hujer.hujer
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one