Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - Velké Bílovice "A"

1:0 (1:0)

Branka: Petr Bača

Sestava: Radek Košťál - Karel Herák, Radek Kaňa, Pavel Michna, Petr Michalec - Roman Hamšík (Petr Darmovzal), Marian Pavlík, Petr Bača, Petr Ilkovič - Zdeněk Masařík, Jiří Laža (Zdeněk Kuřil)

V posledním zápase zimního turnaje na umělé trávě, se konečně naše mužstvo dočkalo první výhry s kvalitním soupeřem (pomineme-li první zápas s Ladnou B). V prvním poločase byl náš tým fotbalovější a vytvořil si několik dobrých příležitostí ke skórování, např. akce po průniku Masaříka, kdy přesně nahrál Bačovi, který svou střelu z hranice pokutového území opřel o břevno a odražený míč Hamšík střelou nastřelil do protivníkova brankáře.  Další možnost ke vstřelení branky měl Masařík, kterému špatně kopnutou penaltu, za faul na Jiřího Lažu, brankář chytil. Co se nepodařilo Masaříkovi, to úspěšně dokonal Bača, který proměnil další nařízenou penaltu za hraní rukou v pokutovém území. Největší šanci protivníka zneškodnil se štěstím brankář Košťál, který na tuto soupeřovu šanci „namazal“ svým špatným odkopem. V druhém poločase utkání se hra obou týmů trochu zhoršila, co se týče fotbalovosti, ale i nadále se hrálo za vysokého tempa a nezměrné bojovnosti obou týmů.  A když brankou neskončil ani průnik Hamšíka, ani přímý kop Masaříka, a Jiří Laža nedokázal trefit  zcela opuštěnou bránu soupeře, který sice neustále bojoval, ale čistou šanci si nevypracoval, skončilo utkání zaslouženou výhrou našeho týmu.

...........................................

3.2.2008 v 11:00 hod.

Ch.N.Ves "A" - Ladná "B"

8:0 (2:0)

Branky: 2x Jiří Laža, Dušan Fungáč, Zdeněk Masařík, 1x Vladimír Beneš, Tomáš Bartošík

Sestava: Radek Košťál, Radek Kaňa, Dušan Fungáč, Vladimír Beneš, Karel Herák, Petr Hlavatý, Zdeněk Košťál, Zdeněk Masařík, Roman Hamšík, Jaromír Fukal, Petr Darmovzal, Jan Helešic, Jiří Laža, Tomáš Bartošík.

V dresu soupeře se objevilo hned několik hráčů, kteří ještě na podzim nastupovali za rezervu Charvátské Nové Vsi ( Petr Hruška, Jaroslav Tuček, Milan Štora). A také dva hráči, kteří za Sokol hráli před několika lety ( Tomáš Suchánek, Pavel Zima). Začátek zápasu byl ve znamení řady nepřesností na obou stranách, oba týmy si pomalu zvykaly na umělou trávu. V prvním poločase, kdy hráči soupeře ještě stíhali po fyzické stránce, kladl o dvě soutěže níž hrající hrající soupeř nečekaný odpor.    Ve druhém poločase se však rozdílná kvalita obou týmů plně projevila a od většího přídělu branek soupeře zachránil jen výborně chytající brankář Tomáš Suchánek.

..................................................

sobota 16.2.2008 v 15:00 hod.  !!!

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - MSK Břeclav "B"

0:12   (0:2)

Sestava: Karel Herák, Dušan Fungáč, Vladimír Beneš, Radek, Kaňa, Radim Slavka, Petr Ilkovič, Roman Hamšík, Zdeněk Košťál, Tomáš Bartošík, Jan Helešic, Petr Michalec, Petr Darmovzal, Jiří Laža

V dalším utkání zimního turnaje na umělé trávě nastoupili naši hráči proti favoritu turnaje, mužstvu MSK Břeclav „B“ . Naši fotbalisté nastoupili v silně kombinované sestavě a do brány si z důvodu absencí brankářů museli vypůjčit brankáře z domácího MSK. Domácí tým bral utkání velmi prestižně a v jeho týmu se objevilo i několik hráčů z kádru „A“ mužstva včetně exligového Ivana Dvořáka. V první půli utkání byli naši hráči důstojnými soupeři i přes převahu domácích, odehráli  jej  kvalitně, i když s dvoubrankovým mankem. V druhém poločase se však kvalita obou týmů plně projevila, to už v dresu Charvátské chyběl doposud její nejlepší hráč Dušan Fungáč, který byl střídán. Na hřišti začala doslova řádit dvojice hráčů MSK Pekárek, Svoboda, ke které se přidali i ostatní hráči a skóre zápasu začalo nebezpečně narůstat. V té době naši hráči kupili chybu za chybou a domácí je předčili jak v nasazení, tak fotbalovosti a důrazu v osobních soubojích.

20.2.2008 v 17:00 hod.

Ch.N.Ves "A" - MSK dorost

1:3  ( 1:1 )

branka: Pavlík Marián

.....................................................

24.2.2008 v 16:00 hod.

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - Sokol Kostice "A"

1:2   (1:1)

Branku vstřelil Tomáš Bartošík

Hráli: Karel Herák, Dušan Fungáč, Vladimír Beneš, Radek Kaňa, Radim Slavka, Petr Ilkovič, Roman Hamšík, Tomáš Bartošík, Zdeněk Masařík, Petr Bača, Jan Helešic, Petr Michalec, Petr Darmovzal, Jiří Laža

Přípravné utkání, hrané za příjemného slunečného počasí, ve kterém se Charvátská Nová Ves utkala se soupeřem z I.A třídy, bylo utkáním dvou zcela vyrovnaných týmů. Ba co víc v některých úsecích utkání byli naši hráči  lepšími. První branku utkání vstřelil v cca 10.minutě útočník Charvátské Nové Vsi Tomáš Bartošík. Po vstřeleném gólu měli naši hráči několik dalších možností ke vstřelení branky, trefou do „černého“ však neskončila žádná z nich. Do nebezpečných situací se dostali i fotbalisté Kostic, a ještě v první půli se jim podařilo vyrovnat.  Do druhé půle nastoupily oba týmy s několika změnami, obraz hry se ale neměnil, i nadále se jednalo o zcela vyrovnanou partii se spoustou šancí na obou stranách.  O osudu utkání se rozhodlo 3 minuty před koncem utkání, kdy se soupeři podařilo vstřelit vítěznou branku.  Utkání by však více slušel remízový výsledek.

................................................

1.3.2008

Sokol Charvátská Nová Ves - FK Valtice

1:5   (0:1)

Branka: Tomáš Křivánek

Sestava: Jan Helešic - Petr Darmovzal, Radek Kaňa, Vladimír Beneš, Karel Herák - Petr Michalec, Roman Hamšík, Petr Bača, Petr Ilkovič - Tomáš Bartošík, Jiří Laža (35´ Tomáš Křivánek)

V utkání kdy za Charvatskou, z důvodu mnoha absencí (zranění, pracovní povinnosti), nastoupilo pouze torzo obvyklé sestavy "A" týmu, bylo dalším nevydařeným zápasem zimního turnaje na umělé trávě v Poštorná. Na místě brankáře tentokrát nastoupil Jan Helešic, pro něhož to byla premiéra na tomto postu. V prvním poločase byla hra zcela vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách hřiště. Nutno dodat, že více šancí si vypracovali naši fotbalisté, ale jak už je tomu v posledních zápasech zvykem branku na rozdíl od soupeře nevsítili. Navíc se po zákroku volajícím po odpískání pokutového kopu v náš prospěch zranil útočník Jiří Laža, penalta se však nekopala. Krátce po začátku druhého poločasu komentoval podivné rozhodování rozhodčího Hrubého stoper Vladimír Beneš a byl nucen opustit hrací plochu. Hráči Valtic početní výhody plně využili a rychlými protiútoky do naivně hrající dezorientované obrany zasadili našemu týmu rozhodující smrtící rány. Za náš tým výsledek brankou korigoval střídající Tomáš Křivánek.

.........................................................................................

Pro zimní přípravu je ještě pro "A" mužstvo  a dorost zajištěna umělá tráva v Poštorné.Jedná se o tyto středy ,vždy od 18:00 hod. do 19:00 hod.: