Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Další utkání "A" mužstva bez bodu !!! - obrázek

Sokol Pohořelice - Sokol Charvátská Nová Ves "A"

3:0    (3:0)

vyloučení: Čapka Petr

Komentář k zápasu  přebrán ze stránek Pohořelic

Nepříliš dobrý nástup do utkání měli naši hráči. Hned v 5. minutě utkání obránci vyrobili hrubku, při které se na brankaře Kalivodu řítil útočník hostí. Golman zasáhl jak nejlépe mohl, ale střetnutí s protivníkem odnesl žlutou kartou a tržnou ránou na hlavě. A tak do brány nastoupil pro tohle utkání náhradní golman Lossgott a hned čelil nepříjemnému trestnému kopu, který se mu ale podařilo zlikvidovat. Od té doby  byli až do poločasového hvizdu vidět hlavně domácí hráči. Po nesmělém oťukávání soupeřova golmana přišlo několik slibných protiútoků, ale nepřesná zakončení , či včasný zásah obránců jako při střele Vančaty ještě hostujícího golmana od pohromy ochránil. V 18. minutě už ale obrana hostí nedokázala našim hráčům zabránit ve vstřelení vedoucí branky. Vančata se ve vápně prosmýkl okolo obránců a předložil míč přesnou přihrávkou  Michalovi Hájkovi tak, že ten s absolutním klidem jen míč zasunul do prázdné brány, 1:0. Domácí po úvodní brance nepřestali útočit a dále se dostávali do šancí, ve slibném úniku se ocitl opět M. Hájek ale vhodný okamžik k zakončení prováhal. A tak vzal do poločasu na sebe odpovědnost kapitán Vančata, když dvěma góly poslal tým do vedení 3:0. V závěru 1. poločasu se blýskl odvážným průnikem až z pozice obránce Jan Štrbík, ale při zakončení mu chyběl kousek štěstí.
   Ve druhé půli se hra trochu srovnala, domácí se již nikam nemuseli hnát a tak se spíše soustředili na udržování výsledku, soupeř se marně snažil dobývat branku domácích, jejich obrana ale fungovala  spolehlivě. Přesto občas hostující útočníci našli malé skulinky v obraně, ale jejich zakončení bylo velmi nepřesné, nebo skončilo v náruči golmana Lossgotta. Domácí se ve druhé půli dlouho nemohli prosadit a žádné velké šance si nevytvářeli, až v 75. minutě se na branku řítil sám Jirka Janíček, udělal i kličku golmanovi před vápnem, ale ten jej zezadu srazil. Následovala červená karta a do brány nastoupil jeden z hráčů v poli. A že chytat umí dokazoval až do konce zápasu, když posbíral několik nebezpečných míčů z kopaček domácích. Když už se podařilo našim hráčům provizorního golmana překonat, zaskočil na brankové čáře obránce hostí a znemožnil tak navýšit skóre ve prospěch našeho týmu. A tak i konečný výsledek byl stejný jako v poločae , tedy 3:0

********************

12.9.2010

Milovice - Sokol Charvátská Nová Ves "B"

7:2 (2:1)

Branky: Hlavatý Petr, Bartoš Marek

Sestava: Suchánek Tomáš - Helešic Jan, Kaňa Milan, Hlavatý Petr (60.´ Chmel Karel), Valeš Stanislav - Magdon Tomáš (36.´ Průdek Petr), Darmovzal Petr, Juřena Jan, Herák Karel (36.´ Chorvát Matrin) - Masařík Zdeněk, Bartoš Marek

15:0   (8:0)

Branky:  Duchoň Adam - 4x, Kalina Petr - 3x, Prudík Martin - 3x, Kaňa Daniel - 2x, Krejčiřík Stanislav - 1x, Kaňa Petr - 1x, Vaněk Dominik - 1x

Sestava: Gajda Zdeněk - Krejčiřík Stanislav, Prudík Martin, Vrábel Matěj, Duchoň Adam, Kalina Petr, Kaňa Daniel, Vaněk Dominik, Kaňa Petr, Suchánek Ondřej