Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!
neděle 27.9.2015 v 16:00 hod.
rozhodčí:
Peřina František - Matýšek Martin, Drábík Tomáš.  
OKRESNÍ PŘEBOR
Březí - Ch.N.Ves A
5:2 (0:0)
sestava: Elsner David , Boublík Pavel , Křivánek Tomáš , Nešpor Jan , Michna Pavel , Košťál Zdeněk , Očovan Martin , Osička David , Jedlička Tomáš © , Polášek Karel , Bartoš Marek  ///  Zámečník Tomáš , Čech Libor , Michalec Milan , Reichmann Lukáš
branka: 61´ Nešpor Jan , 80´ Košťál Zdeněk
*********************************
neděle 27.9.2015 v 16:00 hod.
Rozhodčí: Vizdal Ludvík. Delegát: Novosák Jiří 
III. TŘÍDA
Perná - Ch.N.Ves B
0:2 (0:1)
 
sestava:  Brychta Michal © , Valeš Stanislav , Michalec Petr , Beránek Marek ( 82´ Helešic Jan ) , Darmovzal Petr , Grbavčic Marek , Pavlík Marian , Chorvát Martin , Střítecký Jan , Masařík Zdeněk , Chmel Karel  ( 65´ Lakatoš Libor )
branky:  19´Střítecký Jan , 68´ Lakatoš Libor
 
*********************************
neděle 27.9.2015 ve 13:45 hod.
rozhodčí: Nováček Rostislav
DOROST
OKRESNÍ PŘEBOR

Klobouky - Ch.N.Ves
3:2 (1:2)
sestava: Suchánek Tomáš , Šmerda David , Prudík Martin , Kaňa Petr © , Sláma Lukáš , Jajcay Andreas , Lepka Erik , Tran Trung Kien , Kalina Petr , Daniel Jaroslav , Zíma Štěpán 
branky: 5´ Lepka Erik , 10´ Jajcay Andreas
*********************************
sobota 26.9.2015 v 10:30 hod.
mladší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR

Ch.N.Ves - FKM Podluží
9:6   (5:3)
*********************************
sobota 26.9.2015 v 10:30 hod.
starší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR

Ch.N.Ves - FKM Podluží
5:3   (4:2)
****************************
neděle 27.9.2015  v 10:00 hod.
mladší žáci

rozhodčí: Ujčík Václav
Lanžhot/Podluží - Ch.N.Ves
0:9   (0:4)

 
branky:  9´ , 11´ , 33´ , 48´  Brychta Dominik  , 19´ , 30´ , 64´  Zich David , 33´ Dostál Tomáš , 57´ Hřebačka David
sestava:  Dostál Tomáš , Mereda Ondřej , Bravenec Jakub , Bechynský Jiří , Mereda Jakub , Brychta Dominik © , Baránek David , Hřebačka David , Zich David , Brantalík Jan , Valeš Adam
*********************************
čtvrtek 1.10.2015 v 17:00 hod.
mladší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR

Valtice - Ch.N.Ves
5:3   (3:3)
*********************************
čtvrtek 1.10.2015 v 17:00 hod.
starší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR

Valtice - Ch.N.Ves
4:4   (3:4)
 
neděle 20.9.2015 v 16:00 hod.
rozhodčí:
Janulík Zdeněk , Vizdal Ludvík, Smutný Jan
OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves A - Šitbořice
1:1 (0:1)
sestava: Elsner David , Boublík Pavel , Křivánek Tomáš , Holota Lukáš , Košťál Zdeněk , Očovan Martin  , Osička David , Jedlička Tomáš  © , Krmíček Radim ( 78´ Michalec Milan ) , Polášek Karel , Bartoš Marek ( 71´ Zámečník Tomáš )  ///  Čech Libor ,  Matějíček Marek , Suchánek Tomáš
branka: 66´ Bartoš Marek
*********************************
neděle 20.9.2015 v 16:00 hod.
rozhodčí:
Bravenec Petr
III. TŘÍDA
Ch.N.Ves B - Drnholec
0:0 (0:0)
 
sestava: Brychta Michal © , Valeš Stanislav , Matějíček Marek , Čech Libor , Darmovzal Petr , Michalec Petr ( 83´ Helešic Jan ) , Zámečník Tomáš , Pavlík Marian ( 60´  Reichmann Lukáš ) , Střítecký Jan , Chorvát Martin ( 88´ Pochylý Martin ) , Masařík Zdeněk  ///   Štora Milan , Suchánek Tomáš 
 
*********************************
neděle 20.9.2015 ve 13:45 hod.
rozhodčí: Smutný Jan
DOROST

OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves - Lednice/Hlohovec B
10:0 (4:0)
sestava: Grbavčic Marek , Šmerda David , Prudík Martin , Kaňa Petr © , Sláma Lukáš , Lepka Erik , Kalina Petr , Suchánek Tomáš , Daniel Jaroslav ( 70´ Tran Trung Kien ), Zíma Štěpán , Tihelka Radek ( 46´ Nečas Michal ) 
branky:  7´ , 48´ Prudík Martin , 20´ , 38´ , 60´ Zíma Štěpán , 25´ , 70´ Lepka Erik , Suchánek Tomáš , Kalina Petr , Tran Trung Kien
*********************************
sobota 19.9.2015 ve 13:30 hod.
mladší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR
Podivín - Ch.N.Ves
1:12
*********************************
sobota 19.9.2015 ve 13:30 hod.
starší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR
Podivín - Ch.N.Ves
2:5
neděle 13.9.2015  v 16:00 hod.
rozhodčí: Hrubý Josef , Pláteník Vít , Uher Antonín 
OKRESNÍ PŘEBOR

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves A
0:0   (0:0)
sestava:  Elsner David , Boublík Pavel ( 58´ Zámečník Tomáš ) , Křivánek Tomáš , Ivančic Michal ( 46´ Jedlička Tomáš ) , Nešpor Jan , Holota Lukáš , Koštál Zdeněk , Očovan Martin , Osička David , Krmíček Radim , Polášek Karel  ///  Čech Libor , Reichmann Lukáš
*********************************
neděle 13.9.2015  v 10:00 hod.
rozhodčí: Smutný Jan
III. TŘÍDA

Lanžhot B - Ch.N.Ves B
0:3   (0:1)
branky: 42´, 65´ Bartoš Marek , Chorvát Martin
sestava: Brychta Michal © , Valeš Stanislav , Matějíček Marek , Beránek Marek , Zháňal Radek , Chorvát Martin ( 70´ Střítecký Jan ) , Michalec Petr ( 80´ Pochylý Martin ) , Čech Libor , Michalec Milan ( 83´ Štora Milan ) , Bartoš Marek ( 74´ Bradáč JIří ) , Radkovič Martin  ///  Pavlík Marian , Suchánek Tomáš , Darmovzal Petr 
 
*********************************
sobota 12.9.2015  ve 14:00 hod.
rozhodčí: Ujčík Václav
mladší žáci

OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves - Lednice
2:4   (1:1)
sestava: Prchal Radek , Mereda Jakub , Koníček Martin , Mereda Ondřej , Brychta Dominik © , Hřebačka David , Baránek David , Zich David , Brychta Martin , Mitrič Radek  
branky: 19´ Brychta Dominik , 34´ Koníček Martin
*********************************
neděle 12.9.2015  ve 13:45 hod.
rozhodčí: Strmiska Stanislav
DOROST

OKRESNÍ PŘEBOR
Krumvíř/Brumovice - Ch.N.Ves
8:0   (4:0)
sestava:  Gajda Zdeněk , Šmerda David , Prudík Martin , Kaňa Petr , Tran Trung Kien , Lepka Erik , Kalina Petr ( 46´ Nečas Michal ) , Suchánek Tomáš ( 36´ Zíma Štěpán ), Daniel Jaroslav , Tihelka Radek , Jancay Andreas ,  
*********************************
sobota 12.9.2015  v 10:30 hod.
mladší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves - Hrušky
19:2   (10:0)
*********************************
sobota 12.9.2015  v 10:30 hod.
starší přípravka

OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves - Hrušky
3:7   (2:5)
 
neděle 6.9.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Nováček Rostislav -,Matýšek Martin, Čápek Josef
OKRESNÍ PŘEBOR

Ch.N.Ves A - Velké Němčice
2:2   (0:1)
sestava:  Elsner David , Osička David , Nešpor Jan , Křivánek Tomáš , Očovan Martin , Polášek Karel ( 63´ Boublík Pavel ) , Holota Lukáš , Ivančic Michal ( 46´ Bartoš Marek ) , Krmíček Radim , Košťál Zdeněk , Jedlička Tomáš © ( 75´ Radkovič Martin)  ///  Michna Pavel , Boublík Pavel , Radkovič Martin , Bartoš Marek , Daněk Roman
branky: 73´, 74´ Křivánek Tomáš
*********************************
sobota 5.9.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Vašek Josef
III. TŘÍDA

Ch.N.Ves B - Týnec
2:0   (1:0)
branky: 26´ Střítecký Jan , 71´ Bradáč Jiří
sestava: Brychta Michal , Valeš Stanislav ( 72´ Bušo Tomáš ) , Michalec Petr , Matějíček Marek , Zháňal Radek , Chorvát Martin , Pavlík Marian ( 46´ Bradáč Jiří ) , Čech Libor , MIchalec Milan , Střítecký Jan ( 83´ Grunský Radek ) , Masařík Zdeněk ( 85´ Štora Milan )  ///  Suchánek Tomáš , Lakatoš Libor

 
*********************************
sobota 5.9.2015  ve 14:00 hod.
rozhodčí: 
mladší žáci

OKRESNÍ PŘEBOR
Březí - Ch.N.Ves
4:0   (2:0)
sestava: Zich David , Mereda Ondřej , Mereda Jakub , Hřebačka David © , Koníček Martin , Bechynský Jiří , Valeš Adam , Brychta Dominik
*********************************
neděle 6.9.2015  ve 14:15 hod.
rozhodčí: Schaffer Antonín
DOROST

OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves - Moravský Žižkov
3:6   (1:5)
branky: 27´ , 76´ Jajcay Andreas , 89´ Grbavčic Marek
sestava: Kalina Petr , Sláma Lukáš ( 75´
Gajda Zdeněk ) , Šmerda David , Prudík Martin , Daniel Jaroslav (  46´  Kaňa Daniel ) , Kaňa Petr © , Lepka Erik , Orlický Tomáš ( 46´ Tran Trung Kien  ) , Suchánek Tomáš ( 28´ Grbavčic Marek ) , Zíma Štěpán ( 84´ Tihelka Radek ) , Jajcay Andreas 
neděle 30.8.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Uher Antonín , Daniel Jaroslav , Vala Vítězslav
OKRESNÍ PŘEBOR

Ch.N.Ves A - Velké Bílovice A
3:1   (2:0)
sestava:  Elsner David , Osička David , Daněk Roman ( 50´ Radkovič Martin ) , Křivánek Tomáš ( 80´ Michalec Milan ) , Očovan Martin © , Polášek Karel , Holota Lukáš , Zámečník Tomáš ( 53´ Boublík Pavel ) , Ivančic Michal ( 70´ Jedlička Tomáš )  , Krmíček Radim , Košťál Zdeněk /// Michna Pavel 
branky: 7´ Křivánek Tomáš , 22´ Očovan Martin , 50´ Ivančic Michal
*********************************
sobota 29.8.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Uher Radek
III. TŘÍDA

Ch.N.Ves B - Velké Bílovice B
5:2   (2:0)
branky: 48´, 66´, 68´ Beránek Marek , 29´ , 41´ Bradáč Jiří
sestava: 
Brychta Michal © , Valeš Stanislav ( 74´ Poláček Tomáš )  , Beránek Marek ( 88´ Vaček Robert ) , Michalec Petr , Zháňal Radek , Střítecký Jan , Čech Libor , Zámečník Tomáš ( 46´ Bartoš Marek ) , Radkovič Martin , Masařík Zdeněk ( 84´ Pochylý Martin ) , Bradáč Jiří ( 69´ Darmovzal Petr ) 
*********************************
sobota 29.8.2015  ve 14:00 hod.
rozhodčí: Uher Radek
mladší žáci

OKRESNÍ PŘEBOR
Ch.N.Ves  - Velké Bílovice 
3:3   (1:0)
branky: 16´ Koníček Martin , 43´ Hřebačka David , 60´ Dostál Tomáš
sestava: 
Prchal Radek , Dostál Tomáš , Valeš Adam , Koníček Martin ,  Mereda Ondřej , Zich David , Hřebačka David © , Baránek David , Brychta Martin , Mitrič Radek
*********************************
neděle 30.8.2015  ve 14:15 hod.
rozhodčí: Herzán Zdeněk
DOROST

OKRESNÍ PŘEBOR
Kobylí/Vrbice - Ch.N.Ves
1:5   (0:2)
branky: 17´ Lepka Erik , 15´ Jajcay Andreas , 52´ Kalina Petr , 55´ Zíma Štěpán , 68´ Kaňa Petr
sestava: Gajda Zdeněk , Kalina Petr , Šmerda David , Prudík Martin , Kaňa Petr © , Tran Trung Kien , Lepka Erik , Orlický Tomáš , Suchánek Tomáš , Zíma Štěpán , Jajcay Andreas  // Tihelka Radek 
*********************************
čtvrtek 3.9.2015  v 17:00 hod.
mladší přípravka
Lednice - Ch.N.Ves
7:2

*********************************
čtvrtek 3.9.2015  v 17:00 hod.
starší přípravka
Lednice - Ch.N.Ves
7:2

 
neděle 23.8.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Vašek Josef , Čápek Josef , Ujčík Václav
OKRESNÍ PŘEBOR

Ch.N.Ves A - Novosedly B
4:0   (3:0)
sestava: Elsner David , Bartoš Marek , Osička David ( 60´ Krmíček Radim ) , Daněk Roman ( 76´ Boublík Pavel ) , Křivánek Tomáš , Očovan Martin © , Polášek Karel , Holota Lukáš , Michna Pavel , Zámečník Tomáš ( 55´ Radkovič Martin ) , Ivančic Michal  ///    
branky: 33´, 44´, 76´ Křivánek Tomáš , 42´ Očovan Martin
*********************************
sobota 22.8.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Strouhal Jaroslav
III. TŘÍDA

Ch.N.Ves B - Bulhary
2:0   (1:0)
branky: 4´ Masařík Zdeněk , 90´ Chmel Karel
sestava: Brychta Michal © , Valeš Stanislav , Čech Libor , Reichmann Lukáš , Darmovzal Petr , Střítecký Jan ( 76´ Grunský Radek ) , Michalec Milan , Zímečník Tomáš , Radkovič Martin , Chorvát Martin ( 81´ Pochylý Martin ) , Masařík Zdeněk ( 90´ Chmel Karel )  /// Vaček Robert , Bradáč Jiří
sobota 15.8.2015  v 10:00 hod.
rozhodčí: Nádeníček Josef , Klimus Marek , Macek Jaroslav
OKRESNÍ PŘEBOR

Valtice A - Ch.N.Ves A
0:0   (0:0)
sestava: Elsner David , Holota Lukáš , Nešpor Jan ( 86´ Michna Pavel ) , Bartoš Marek ( 25´ Ivančic Michal ) , Osička David , Daněk Roman (78´ Zámečník Tomáš ) , Křivánek Tomáš , Očovan Martin , Polášek Karel , Košťál Zdeněk , Jedlička Tomáš © ( 90´ Michalec Milan )  /// Štora Milan
 
*********************************
sobota 15.8.2015  v 16:30 hod.
rozhodčí: Bartoš František
hřiště Dolní Dunajovice
III. TŘÍDA

Mikulov B - Ch.N.Ves B
0:3   (0:2)
branky: Křivánek Tomáš 3x
sestava: Brychta Michal , Valeš Stanislav , Beránek Marek , Čech Libor ( 85´ Tran Trung Kien ) , Matějíček Marek , Zháňal Radek , Chorvát Martin , Pavlík Marian ( 77´ Štora Milan ) , Střítecký Jan ( 82´ Poláček Tomáš ) , Křivánek Tomáš , Masařík Zdeněk ( 68´ Reichmann Lukáš ) /// Suchánek Tomáš
neděle 9.8.2015  v 17:00 hod.
Ch.N.Ves A - Nikolčice
1:2

************************************
neděle 9.8.2015  v 15:00 hod.

Ch.N.Ves B - Velké Hostěrádky
3:0

************************************
neděle 2.8.2015  v 17:00 hod.
Ch.N.Ves A - MSK Břeclav B
3:2

branky: Holota Lukáš , Košťál Zdeněk , vlastní
************************************
neděle 2.8.2015  v 15:00 hod.

Ch.N.Ves B - Starovičky
1:4

branka: Beránek Marek

V sobotu pořádá Moravan Lednice XVII. ročník fotbalového turnaje o
"Putovní pohár LVA"

V sobotu 25.7.2015 pořádá Moravan Lednice XVII. ročník fotbalového turnaje o "Putovní pohár Lednicko-valtického areálu". 

1. utkání   13:00 hod.  Sokol Hlohovec - Sokol Charvátská Nová Ves   0:5
2. utkání   14:30 hod.  Moravan Lednice - FK Valtice 
3. utkání   16:00 hod.  o 3. místo    FK Valtice -  Sokol Hlohovec
4. utkání   17:30 hod.  finále    Sokol Charvátská Nová Ves - Moravan Lednice   1:4
 
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one