Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!
sobota 15.6.2019  v 17:00 hod.
Vacenovice - Ch.N.Ves A
6:0   (5:0)

********************
sobota 15.6.2019 v 10:00 hod.
rozhodčí: 
Daniel Jaroslav

Kobylí - Ch.N.Ves B
5:3   (3:1)
branky: Radkovič Miroslav, 2x Bartoš Marek
neděle 9.6.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí: Psota Tomáš, Daniel Petr, Polonec Milan
Ch.N.Ves A - Kozojídky
1:7   (1:3)
branka: Očovan Martin
 
*************
sobota 8.6.2019  v 10:00 hod.

rozhodčí: Uher Antonín
Ch.N.Ves B - Krumvíř B
2:8

*************
sobota 8.6.2019  v 11:00 hod.
rozhodčí: 
Novosák Daniel
starší žáci
Březí - Ch.N.Ves
0:9

 
neděle 2.6.2019  v 17:00 hod.
Moravská N. Ves - Ch.N.Ves A
0:4   (0:2)
branky: 20´ Bartoš Marek, 45´ Beránek Marek, 50´ Polášek Michal, 89´ Osička David
*******************
neděle 2.6.2019  v 17:00 hod.

Vrbice - Ch.N.Ves B
4:1   (1:0)
branka: 49´Brychta Dominik
*******************
sobota 1.6.2019  ve 13:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Podivín
10:1   (3:1)

*******************
neděle 2.6.2019  v 10:00 hod.
ml. přípravka

Lanžhot - Ch.N.Ves
9:0

*******************
neděle 2.6.2019  v 10:00 hod.
st. přípravka

Lanžhot - Ch.N.Ves
9​:8
neděle 26.5.2019  v 17:00 hod.
Ch.N.Ves A - Kobeřice
0:5   (0:3)
sestava: Kalina Roman, Musil Kamil, Polášek Karel, Zháňal Radek, Očovan Martin, Venglovič Jiří, Osička David, Polášek Michal, Beránek Marek, Krmíček Radim ( 53´ Masařík Zdeněk), Kurial Rostislav ©   ///   Košťál Zdeněk, Kohoutek Zdeněk, Husák Petr, Elsner David
*******************
sobota 25.5.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí:
Vymyslický Pavel

Ch.N.Ves B - Klobouky
1:2   (0:0)
branka: 85´ Bartoš Marek
sestava:
Kohoutek Zdeněk, Darmovzal Petr ( 39´ Mereda Radek ), Kaňa Petr, Michalec Milan, Kouřílek Michal, Kaňa Lubor, Čápek Vít, Brychta Dominik, Zháňal Radek ©, Bartoš Marek, Radkovič Martin ( 46´ Očovan Martin )
 
*******************
sobota 25.5.2019  ve 14:45 hod.
starší žáci

Hlohovec - Ch.N.Ves
0:4   (0:4)

*******************
neděle 26.5.2019  v 11:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Brumovice
3:3   (1:0)

*******************
sobota 25.5.2019  ve 13:00 hod.
mladší přípravka

Ch.N.Ves - Podivín
1:9

*******************
sobota 25.5.2019  ve 13:00 hod.
starší přípravka

Ch.N.Ves - Podivín
13:1


 
neděle 19.5.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí: Ježek Michal, Prokop David, Burgr Štěpán  delegát:   Volf Rudolf

Blatnice pod Sv. Antonínkem - Ch.N.Ves A
1:0   (1:0)
sestava: Elsner David, Musil Kamil ( 65´ Pavlík Marian ), Zháňal RadekOčovan Martin, Venglovič Jiří, Osička David, Polášek Michal, Holota Lukáš, Beránek Marek, Kurial Rostislav ©, Polášek Darek  /// Polášek Karel, Husák Petr, Košťál Zdeněk, Kuřil Zdeněk
******************
neděle 19.5.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí:
Smutný Jan

Přítluky - Ch.N.Ves B
3:4   (2:2)
branky:  13´ Radkovič Martin, 33´Kaňa Lubor, 62´ Kouřílek Michal, 75´ Bartoš Marek
sestava: Kalina Roman, Darmovzal Petr, Kaňa Petr, Michalec Milan, Radkovič Martin, Kouřílek Michal, Čápek Vít, Bartoš Marek © , Mereda Radek, Reichmann Lukáš, Kaňa Lubor  ///  Radkovič Miroslav
******************
sobota 18.5.2019  ve 13:00 hod
starší žáci

Ch.N.Ves - Křepice
nesehráno
******************
neděle 19.5.2019  ve 12:30 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Kobylí
8:2

******************
neděle 19.5.2019  v 10:00 hod.
mladší přípravka

Velké Bílovice - Ch.N.Ves
1:4

******************
neděle 19.5.2019  v 10:00 hod.
starší přípravka

Velké Bílovice - Ch.N.Ves
2:12
 
neděle 12.5.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí: Kulíšek Přemysl, Novosák Daniel, Ujčík Václav

Ch.N.Ves A - Strážnice
2:1   (1:1)
branky: 44´, 65´ Kuřil Zdeněk
sestava: 
Elsner David, Kurial Rostislav ©, Polášek KarelOčovan Martin ( 89´ Chorvát Martin )Venglovič Jiří ( 87´ Musil Kamil )Osička David, Polášek Michal, Zháňal RadekHolota LukášBeránek Marek, Kuřil Zdeněk ( 75´ Masařík Zdeněk ) /// Košťál Zdeněk, Kalina Roman
*************
sobota 11.5.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí: Vymyslický Pavel, Smutný Jan, Parolek Richard

Ch.N.Ves B - Bořetice
4:0   (3:0)

*************
sobota 11.5.2019  ve 13:00 hod.
mladší přípravka

Ch.N.Ves - Valtice
5:3

*************
sobota 11.5.2019  ve 13:00 hod.

starší přípravka

Ch.N.Ves - Valtice
7:1

*************
neděle 12.5.2019  v 10:00 hod.
starší žáci

rozhodčí: Smutný Jan

Pouzdřany - Ch.N.Ves
0:4   (0:3)

 
neděle 5.5.2019  v 17:00 hod.
rozhodčí: 
CHORVÁT David, MALÁSEK Jan, PŮČEK Martin    delegát: BENDA Jiří

Šardice - Ch.N.Ves A
2:2   (0:0)
branky: 69´, 86´ Polášek Michal
sestava:  Elsner David ©, 
Holota Lukáš, Očovan Martin, Venglovič Jiří, Osička David, Polášek Michal, Jedlička Tomáš ( 34´ Pavlík Marian / 75´ Masařík Zdeněk/), Zháňal Radek, Krmíček Radim ( 80´ Kalina Roman ), Musil Kamil, Kuřil Zdeněk  ///  Košťál Zdeněk, Polášek Karel, Kurial Rostislav, Polášek Darek
**************
sobota 4.5, .2019  v 16:30 hod.
rozhodčí:
Dubec Karel

Velké Bílovice B - Ch.N.Ves B
2:2   (1:2)
branky:   Reichmann Lukáš, Chorvát Martin
sestava:  
Kalina Roman, Darmovzal Petr, Kaňa Petr, Michalec Milan, Masařík Zdeněk ( 46´ Musil Kamil ), Kaňa LuborChorvát Martin ( 88´ Zich David ), Kouřílek Michal, Brychta Dominik, Reichmann Lukáš, Bartoš Marek   ////   Mereda Radek
**************
středa 1.5.2019  ve 13:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Ivaň/Vranovice
2:3

**************.
sobota 4.5.2019  ve 14:00 hod.
ml. přípravka

Hrušky - Ch.N.Ves
0:10

**************.
sobota 4.5.2019  ve 14:00 hod.
ml. přípravka

Hrušky - Ch.N.Ves
6:7

**************
sobota 4.5.2019  ve 13:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Krumvíř/Klobouky
2:3   (1:1)

**************
neděle 5.5.2019  ve 13:00 hod.
​starší žáci

Ch.N.Ves - Krumvíř/Klobouky
1:1   (0:1)
 
neděle 28.4.2019  v 16:00 hod.
rozhodčí:
Malík Petr, Kopřiva Zbyněk, Pláteník Vít

Ch.N.Ves A - Nikolčice
2:3   (0:3)

branky: 47´Kuřil Zdeněk, 72´ Polášek Michal
sestava: Elsner David, Polášek Karel, Zháňal Radek, Očovan Martin, Venglovič Jiří ( 64´ Košťál Zdeněk ), Osička David, Polášek Michal,  Holota LukášKurial Rostislav ©, Krmíček Radim, Kuřil Zdeněk    ///  Polášek Darek, Musil Kamil, Husák Petr, Kalina Roman
********************
sobota 27.4.2019  v 16:00 hod.
rozhodčí:
Smutný Jan

Ch.N.Ves B - Týnec
2:1   (0:0)
branky: 89´ Čápek Vít, 90´ Bartoš Marek
sestava: 
Elsner David, Mereda Radek , Michalec Milan, Masařík Zdeněk ( 71´ Darmovzal Petr ), Chorvát Martin ( 70´ Radkovič Martin ), Očovan Martin, Kouřílek Michal, Čápek Vít, Brychta Dominik, Zháňal Radek, Bartoš Marek  /// Kohoutek Zdeněk, Shkriba Dmytro
 
********************
neděle 28.4.2019  v 10:00 hod.
starší žáci

Nosislav - Ch.N.Ves
1:2   (0:1)

********************
čtvrtek 25.4.2019  v 17:00 hod.
ml. přípravka

FKM Podluží - Ch.N.Ves
7:1

********************
čtvrtek 25.4.2019  v 17:00 hod.
st. přípravka

FKM Podluží - Ch.N.Ves
6:1

 
sobota 20.4.2019  v 16:00 hod.
rozhodčí: 
PSOTA Tomáš, CHORVÁT David, TOMÁNEK Jiří    delegát: STROUHAL Miroslav
Uhřice - Ch.N.Ves A
4:0   (2:0)
sestava: Elsner David, Musil Kamil, Očovan Martin, Venglovič Jiří ( 37´ Pavlík Marian ), Polášek Michal, Jedlička Tomáš ( 72´ Husák Petr ), Holota Lukáš, Čápek Vít, Kurial Rostislav ©Krmíček Radim, Kuřil Zdeněk ///  Polášek Karel, Osička David, Polášek Darek, Košťál Zdeněk
*****************
sobota 20.4.2019  v 16:00 hod.
rozhodčí: 
ČÁPEK Josef, POKORNÝ Lukáš
Šitbořice - Ch.N.Ves B
6:2   (2:1)
branky: Masařík Zdeněk, Radkovič Miroslav
sestava:  Brychta Michal, Tihelka Filip ( 63´ Radkovič Miroslav ), Kaňa Petr, Michalec Milan, Masařík Zdeněk, Kaňa Lubor, Chorvát Martin, Michalec Petr, Brychta Dominik. Kohoutek Zdeněk, Bartoš Marek  ///  Zich David , Shkriba Dmytro, Kouřílek Michal
neděle 14.4.2019  v 15:30 hod.
Ch.N.Ves A - Valtice
4:0   (2:0)
branky: 10´, 60´ Kuřil Zdeněk, 12´ Kurial Rostislav, 73´Venglovič Jiří
sestava: Elsner David, Zháňal Radek, Polášek Karel, Očovan Martin ( 71´ Čápek Vít ), Venglovič Jiří ( 88´ Husák Petr ), Osička David, Polášek MIchal ( 78´ Košťál Zdeněk ), Holota Lukáš, Kurial Rostislav ©, Krmíček Radim, Kuřil Zdeněk ( 88´ Bartoš Marek ) /// Brychta Michal, Polášek Darek 
******************
sobota 13.4.2019  v 15:30 hod.
Ch.N.Ves B - Lanžhot B
1:1   (1:0)
branka: 20´ Bartoš Marek
sestava: Elsner David, Tihelka Filip ( 46´ Očovan Martin ), Kaňa Petr, Darmovzal Petr, Kaňa Lubor, Michalec Milan, Kouřílek Michal, Brychta Dominik, Čápek Vít, Zháňal Radek ©, Bartoš Marek  /// Radkovič Martin, Mereda Radek
******************
sobota 13.4.2019  ve 12:30 hod.
ml.přípravka

Ch.N.Ves - Moravská Nová Ves
0:4

******************
sobota 13.4.2019  ve 12:30 hod.
st.přípravka

Ch.N.Ves - Moravská Nová Ves
16:6

******************
neděle 14.4.2019  ve 10:00 hod.
st.žáci

Velké Němčice - Ch.N.Ves
0:1   (0:1)

******************
neděle 14.4.2019  v 16:00 hod.
hř. Velké Pavlovice
ml.žáci

Velké Pavlovice/Rakvice - Ch.N.Ves
10:3
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one