Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!
sobota 9.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves B - Kobylí
1:4   (0:2)

 
neděle 3.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves A - Kozojídky
0:0   (0:3)

***************
sobota 2.11.2019  ve 14:00 hod.

Ch.N.Ves B - Šitbořice
2:4   (1:1)
neděle 27.10.2019  ve 14:30 hod.
Uhřice - Ch.N.Ves A
3:0   (2:0)
**************
neděle 27.10.2019  v 10:00 hod.
hřiště Pastvisko

Lanžhot B - Ch.N.Ves B
2:1   (2:1)
**************
pátek 25.10.2019  v 16:30 hod.
starší žáci

Brumovice - Ch.N.Ves
0:6   (0:4)

**************
neděle 27.10.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Valtice/Hlohovec
6:2



 
neděle 29.9.2019  v 15:30 hod.
Ždánice - Ch.N.Ves A
4:1   (2:1)
branka: Kouřílek Michal
sestava: Kalina Roman, Kaňa Simon ( 79´ Macsai Lukáš ), Novák Rudolf, Očovan Martin, Venglovič Jiří, Osička David, Kouřílek Michal, Jedlička Tomáš, Husák Petr ( 46´ Tkadlec Marek ), Kurial Rostislav, Krmíček Radim  ///  Elsner David
****************
neděle 29.9.2019  ve 13:15 hod.

Kostice B - Ch.N.Ves B
1:4   (0:1)
branky: 3x Bartoš Marek, Čápek Vít
sestava: Sarvaš Ondřej, Novák Karel ( 7´ Sedláček Petr ), Bušo Tomáš, Michalec Petr ( 80´ Florus Michal ), Hlavatý Petr, Darmovzal Petr, Čápek Vít, Radkovič Miroslav, Radkovič Martin, Bartoš Marek, Kaňa Lubor ( 86´ Valeš Adam )
​****************
sobota 28.8.2019  v 9:30 hod.
rozhodčí:
Ujčík Václav
starší žáci
Ch.N.Ves - Kobylí/Bořetice
4:2   (0:1)
​****************
sobota 28.8.2019  ve 13:00 hod.
mladší přípravka

Ch.N.Ves - FKM Podluží
5:0
​****************
sobota 28.8.2019  ve 13:00 hod.
starší přípravka

Ch.N.Ves - FKM Podluží
5:10

​****************
sobota 28.8.2019  v 15:30 hod.
DOROST

Ch.N.Ves - Křepice
0:0   (0:0)

​****************
neděle 29.8.2019  v 9:30 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Kobylí/Bořetice
5:3   (1:2)

 
 
neděle 13.10.2019  v 15:00 hod.
Šardice - Ch.N.Ves A
5:2   (3:1)

*************

neděle 13.10.2019  v 15:00 hod.
Přítluky - Ch.N.Ves B
4:1   (2:0)
*************
neděle 13.10.2019  ve 12:45 hod.
DOROST

Velké Němčice - Ch.N.Ves
1:1   (1:0)
*************
sobota 12.10.2019  v 09:30 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Březí
8:0   (4:0)

*************
neděle 13.10.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Ch.N.Ves - Krumvíř/Klobouky
0:14
   (0:7)

*************
sobota 12.10.2019  ve 13:00 hod.
st. přípravka

Ch.N.Ves - Hrušky
1:5

*************
sobota 12.10.2019  ve 13:00 hod.
ml.přípravka

Ch.N.Ves - Hrušky
3:3

 
 
neděle 20.9.2019  ve 14:30 hod.
Ch.N.Ves - Blatnice pod Sv. Antonínkem
1:2   (0:1)

**************
sobota 19.9.2019  ve 14:30 hod.
rozhodčí: 
NOVOSÁK Jiří, VEVERKA Lukáš, VEVERKA František

Ch.N.Ves B - Brumovice
5:1   (1:0)
branky: 2x Čápek Vít, Vu Vang Hung, Kuřil Zdeněk, Husák Petr
sestava:  Elsner David, Beránek Marek, Darmovzal Petr ( 54´
Michalec Petr ), Michalec Milan ( 84´ Sedláček Petr )Vu Vang Hung ( 88´ Mereda Radek ), Kouřílek Michal, Čápek Vít, Kuřil Zdeněk ( 70´ Chorvát Martin )Bušo Tomáš, Husák Petr ( 74´ Valeš Adam ), Bartoš Marek ©
**************
neděle 20.9.2019  ve 12:15 hod.
DOROST

Hlohovec - Ch.N.Ves
3:1

**************
sobota 19.10.2019  v 09:30 hod.
hřiště Vranovice
mladší žáci

Ivaň/Vranovice - Ch.N.Ves
2:2

**************
sobota 19.10.2019  v 10:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Lednice B
2:4

**************
neděle 20.10.2019  ve 12:15 hod.
ml. přípravka

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
4:6
**************
neděle 20.10.2019  ve 12:15 hod.
st. přípravka

Moravská Nová Ves - Ch.N.Ves
2:11
 
středa 19.2.2020 19:00 hod. 
UT MSK Břeclav
Ch.N.Ves A - Herrbaumgartner/Schrattenberg
0:2
*************
neděle 23.2.2020  ve 13:00 hod.

UT MSK Břeclav
Ch.N.Ves A - Kostice
3:2

*************
středa 26.2.2020  v 18:00 hod.

UT Mikulov

DOROST
Mikulov - Ch.N.Ves
6:0

*************
neděle 1.3.2020  v 17:00 hod.
UT MSK Břeclav
Ch.N.Ves A - Podivín
2:1

*************
neděle 8.3.2020 v 15:00 hod.

UT MSK Břeclav

Ch.N.Ves A - Rakvice
2:2   (2:1)

*************
neděle 8.3.2020 ve 13:00 hod.
UT MSK Břeclav

DOROST
Ch.N.Ves - Starý Poddvorov
1:6

*************
neděle 15.3.2020 ve 12:30 hod.
DOROST

hřiště  Ch.N.Ves

Ch.N.Ves  - FKM Podluží
ZRUŠENO

*************
neděle 15.3.2020 v 15:00 hod.
hřiště  Ch.N.Ves

Ch.N.Ves A - Hlohovec 
ZRUŠENO
31.5.2020  v 17:00 hod.
Ch.N.Ves A - Hlohovec A
2:0

***************
sobota 6.6.2020  v 17:00 hod.
hřiště Podivín

Podivín - Ch.N.Ves A
2:1

***************
neděle 7.6.2020  ve 14:00 hod.
hřiště Ch.N.Ves
DOROST
Ch.N.Ves - Lednice
4:4

***************
úterý 9.6.2020  v 16:30 hod.
hřiště Podivín

MLADŠÍ ŽÁCI
Podivín - Ch.N.Ves
4:1

***************

neděle 14.6.2020  ve 14:00 hod.
hřiště Ch.N.Ves

DOROST
Ch.N.Ves - FKM Podluží
2:1

***************
sobota 27.6.2020  v 16:00 hod.
hřiště Lednice
DOROST

Ch.N.Ves - Lednice
pro nemoc ZRUŠENO


***************
pátek 3.7.2020  v 18:00 hod.
hřiště Valtice
Valtice A - Ch.N.Ves A
5:4

***************

 
​neděle 6.10.2019  v 10:30 hod.
rozhodčí: DUFEK Tomáš, ŠTIPČÁK Martin, SMUTNÝ Jan
Ch.N.Ves A - Kyjov
3:2   (3:1)
branky: Kuřil Zdeněk, Venglovič Jiří, Kurial Rostislav
sestava: Elsner David, Kaňa Simon, Novák Rudolf, Tkadlec Marek, Očovan Martin ( 73´ Husák Petr ), Venglovič Jiří ( 90´ Duchoň Adam ), Osička David, Kouřílek Michal, Jedlička Tomáš, Hakala Martin ( 11´ Kuřil Zdeněk / 90´ Mácsai Lukáš) ), Kurial Rostislav ©  ///  Sarvaš Ondřej

**************
sobota 5.10.2019  v 15:00 hod.

rozhodčí: Daniel Jaroslav
Ch.N.Ves B - Velké Pavlovice B/Starovičky
3:3   (1:1)
branky:  Mácsai Lukáš, Radkovič Martin, Kuřil Zdeněk
sestava: Kohoutek Zdeněk, Beránek Marek, Darmovzal Petr, Vu Vang Hung, Michalec Petr, Radkovič Martin, Kuřil Zdeněk, Bušo Tomáš, Zháňal Radek ©, Mácsai Lukáš, Bartoš Marek  ///   Nešpor Aleš, Florus Michal, Radkovič Miroslav, Sarvaš Ondřej
**************
čtvrtek 3.10.2019  v 17:00 hod.    hřiště Klobouky
starší žáci

Krumvíř/Klobouky - Ch.N.Ves
3:0

**************
sobota 5.10.2019  ve 13:00 hod.
mladší žáci

Zaječí - Ch.N.Ves
9:1

**************
sobota 5.10.2019  v 15:00 hod.   hřiště Ivaň
DOROST

Ivaň/Přibice - Ch.N.Ves
4:0   (2:0)

**************
úterý 8.10.2019  v 17:00 hod.
ml. přípravka
Lanžhot - Ch.N.Ves
3:6

**************
úterý 8.10.2019  v 17:00 hod.
st. přípravka
Lanžhot - Ch.N.Ves
10:1

 
 
neděle 22.9.2019  v 15:30 hod.
rozhodčí: Šebela Marek, Šlesinger Adam, Daniel Jaroslav
Ch.N.Ves A - Valtice A
2:0   (2:0)
branky: Venglovič Jiří, Očovan Martin
sestava: Kalina Roman, Kaňa Simon, Kouřílek Michal, Tkadlec Marek ( 80´ Mácsai Lukáš ), Očovan Martin, Venglovič Jiří, Osička David, Jedlička Tomáš, Husák Petr, Kurial Rostislav, Krmíček Radim  ///Elsner avid, Duchoň Adam
****************
sobota 21.9.2019  v 15:30 hod.
rozhodčí:  
Vymyslický Pavel, Sláma Milan
Ch.N.Ves B - Moravský Žižkov
1:4
branka: Bartoš Marek
sestava: Brychta Michal, Nešpor  Aleš ( 72´ Darmovzal Petr ), Beránek Marek, Vu Vang Hung, Michalec Milan, Chorvát Martin ( 46´ Hlavatý Petr ), Novák Karel ( 80´ Mereda Radek ), Kuřil Zdeněk, Bušo Tomáš, Bartoš Marek ©, Mácsai Lukáš  /// Kouřílek Michal 

****************
sobota 21.9.2019  v 10:00 hod.
mladší žáci

Velké Němčice - Ch.N.Ves
3:2   (1:2)

****************
neděle 22.9.2019  ve 13:15 hod.
hřiště Hlohovec
starší žáci

Hlohovec/Valtice - Ch.N.Ves
2:7   (0:3)

****************
neděle 22.9.2019  ve 14:00 hod.
st. přípravka

Rakvice - Ch.N.Ves
10:7

****************
neděle 22.9.2019  ve 14:00 hod.
ml. přípravka

Rakvice - Ch.N.Ves
15:6

 
 
1
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one