Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2021/2022 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS


Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!
neděle 11.10.2020  v 15:00 hod.
Uhřice - Ch.N.Ves A
3:0

*****************
neděle 11.10.2020  v 15:00 hod.
Týnec - Ch.N.Ves B
5:3

*****************
sobota 10.10.2020  v 15:00 hod.

DOROST
Ch.N.Ves - Kobylí/Bořetice
1:2

*****************
neděle 11.10.2020  ve 13:00 hod.
hřiště Velké Němčice

starší žáci
Velké Němčice/Křepice - Ch.N.Ves
1:0


 
neděle 4.10.2020  v 10:15 hod.
Ch.N.Ves A - Tvrdonice
2:3

******************
sobota 3.10.2020  v 15:00 hod.

Ch.N.Ves B - Velké Bílovice B
0:6   (0:3)

******************
sobota 3.10.2020  v 10:00 hod.

DOROST
Ch.N.Ves - Žarošice
5:0

******************
čtvrtek 1.10.2020 v 16:30 hod.
hřiště Horní Bojanovice

mladší žáci
Hustopeče B - Ch.N.Ves
2:3   (1:0)

******************
čtvrtek 1.10.2020 v 17:00 hod.

mladší přípravka
Ch.N.Ves - Podluží
15:3

******************
čtvrtek 1.10.2020 v 17:00 hod.

starší přípravka
Ch.N.Ves - Podluží
5:10
******************
sobota 3.10.2020 v 11:30 hod.
hřiště Ivaň

starší přípravka
Vranovice/Ivaň - Ch.N.Ves
7:8

******************
sobota 3.10.2020 v 11:30 hod.
hřiště Ivaň

mladší přípravka
Vranovice/Ivaň - Ch.N.Ves
2:8

 
sobota 26.9.2020   v 15:30 hod.
Velké Bílovice A - Ch.N.Ves A
2:2   (1:1)

branky:
2x Kuřil Zdeněk
*******************
neděle 27.9.2020  v 15:30 hod.

hřiště Starovičky
Velké Pavlovice B / Starovičky - Ch.N.Ves B
12:0

*******************
neděle 27.9.2020  ve 13:15 hod.

odjezd autobusu v 11:30 hod.
DOROST
Vnorovy - Ch.N.Ves
3:5   (0:3)

*******************
neděle 27.9.2020  v 10:30 hod.

starší žáci
Ch.N.Ves - Brumovice
0:3   (0:2)

*******************
sobota 26.9.2020   v 10:30 hod.

mladší přípravka
Ch.N.Ves - Pohořelice
8:4

*******************
sobota 26.9.2020   v 10:30 hod.

starší přípravka
Ch.N.Ves - Pohořelice
0:20

*******************
pondělí 28.9.2020  ve 13:30 hod.

mladší žáci
Ch.N.Ves - Lanžhot
2:2

 
sobota 19.9.2020  v 15:30 hod.
Šardice - Ch.N.Ves A
2:0   (2:0)

******************
neděle 20.9.2020 v 15:30 hod.

Moravský Žižkov - Ch.N.Ves B
12:0   (7:0)

******************
sobota 19.9.2020  v 10:00 hod.

ml. + st. přípravka
Ch.N.Ves - Velké Němčice
2:13 , 11:12

******************
sobota 19.9.2020  ve 13:30 hod.

mladší žáci
Ch.N.Ves - Zaječí A
0:10

******************
neděle 20.9.2020 v 10:30 hod.

starší žáci
Ch.N.Ves - Lednice
0:1   (0:0)

******************
pondělí 21.9.2020  v 17:15 hod.

mladší žáci
Ch.N.Ves - Ivaň/Vranovice
2:13

 
 
 
 
neděle 13.9.2020 v 16:00 hod.
Ch.N.Ves A - Kněždub
4:0   (2:0)

*******************************
sobota 12.9.2020 v 16:00 hod.

Ch.N.Ves B - Mikulov
2:7   (2:5)

*******************************
neděle 13.9.2020 ve 13:30 hod.
DOROST

Ch.N.Ves - Hovorany/Nenkovice
1:1   (1:0)

*******************************
středa 9.9.2020 v 16:00 hod.

mladší + starší přípravky
Lanžhot - Ch.N.Ves
6:2 , 26:0

*******************************
sobota 12.9.2020 v 10:00 hod.  hřiště Kobylí

starší žáci
Kobylí/Bořetice - Ch.N.Ves
3:2

*******************************
neděle 13.9.2020 v 10:00 hod.  hřiště Kobylí

mladší žáci 
Kobylí/Bořetice - Ch.N.Ves
1:6   (0:3)

*******************************
neděle 13.9.2020 v 10:00 hod. hřiště Bořetice

mladší + starší přípravky
Kobylí/Bořetice - Ch.N.Ves
20:3, 20:1

 
neděle 6.9.2020  v 16:00 hod.
Blatnice pod Sv. Antonínkem - Ch.N.Ves A
1:2

***********
sobota 5.9.2020 v 16:00 hod.

Novosedly B - Ch.N.Ves B
4:3   (1:2)

***********
sobota 5.9.2020 v 15:00 hod.
DOROST

Starý Poddvorov B - Ch.N.Ves
0:2   (0:0)

***********
sobota 5.9.2020 ve 13:30 hod.

mladší žáci

Ch.N.Ves - Hlohovec
3:0 kontumačně

***********
neděle 6.9.2020  v 10:00 hod.
starší žáci

Ch.N.Ves - Krumvíř
1:2   (0:1)

***********
čtvrtek 3.9.2020 v 17:30 hod.
starší přípravka
Ch.N.Ves - Podivín
1:15

***********
čtvrtek 3.9.2020 v 17:30 hod.
mladší přípravka
Ch.N.Ves - Podivín
4:7

 
​neděle 30.8.2020  ve 16:30 hod.
Ch.N.Ves A - Valtice
0:2
sestava: Elsner David, Polášek Michal, Novák Rudolf, Tkadlec Marek ( 59´ Jedlička Tomáš ), Diviš Radim, Osička David, Husák Petr, Beránek Marek ( 72´ Duchoň Adam ), Kurial Rostislav ©, Krmíček Radim, Kuřil Zdeněk  ///  Kalina Petr, Kouřílek Michal, Sarvaš Ondřej, Kaňa Simon 
**************
neděle 30.8.2020  ve 14:30 hod.
DOROST

Ch.N.Ves - Lovčice
4:0   (2:0)
branky: 3x Papeš Radim, Sadílek Marek
**************
sobota 29.8.2020  ve 12:30 hod.
mladší žáci

Zaječí B - Ch.N.Ves
6:1   (3:0)

**************
neděle 30.8.2020  v 10:30 hod.
starší žáci

Podivín - Ch.N.Ves
1:5   (1:2)

**************
neděle 30.8.2020 ve 14:00 hod.
starší přípravka

Březí - Ch.N.Ves
1:21

**************
neděle 30.8.2020 ve 14:00 hod.
mladší přípravka

Březí - Ch.N.Ves
4:7

 
neděle 23.8.2020  v 17:00 hod.
rozhodčí: 
PŮČEK Martin, HORÁK Martin, NECHVÍLE Vojtěch
Ždánice - Ch.N.Ves A
3:2   (3:0)
branky: Kuřil Zdeněk, Diviš Radim
sestava: Elsner David, Duchoň Adam ( 31´ Kuřil Zdeněk ), Polášek Michal, Novák Rudolf, Diviš Radim, Osička David, Kouřílek Michal ( 64´ Jedlička Tomáš ), Husák Petr ( 84´ Kaňa Simon ), Beránek Marek, Kurial Rostislav ©, Krmíček Radim 
*************
neděle 23.8.2020  v 17:00 hod.

rozhodčí: BARTOŠ František
Sedlec - Ch.N.Ves B
1:2   (1:2)
branky: Bartoš Marek, Papeš Radim
sestava:  Sarvaš Ondřej, Michalec Milan, Sláma Lukáš, Hlavatý Petr ( 4´ Darmovzal Petr ), Michalec Petr, Radkovič Martin, Papeš Radim ( 90´ Mereda Radek ), Brychta Dominik, Bušo Tomáš, Zháňal Radek, Bartoš Marek © ( 46´ Sedláček Petr )
*************
sobota 22.8.2020  ve 14:45 hod.
DOROST
rozhodčí: Uher Radek
Podivín - Ch.N.Ves
1:4   (1:2)
branky: 2x Košťál Antonín, Mereda Ondřej, Sedláček Petr
neděle 16.8.2020  v 17:00 hod.
Ch.N.Ves A - Vacenovice
2:0   (0:0)

rozhodčí: 
KRON Dávid, DANIEL Petr, SMUTNÝ Jan  delegát: TOMAN Miloš
branky: 2x Kuřil Zdeněk
sestava: 
Elsner David, Polášek Michal, Novák Rudolf, Kalina Petr ( 56´Husák Petr ), Diviš Radim, Osička David, Kouřílek Michal ( 83´ Duchoň Adam ), Beránek Marek, Kurial Rostislav ©, Krmíček Radim, Kuřil Zdeněk ///  Zháňal Radek, Jedlička Tomáš, Kaňa Simon, Kalina Roman
*********************
sobota 15.8.2020  v 17:00 hod.
rozhodčí:
Daniel Jaroslav, Ujčík Václav

Ch.N.Ves B - Lanžhot B
1:2   (0:1)
branka: Brychta Dominik
sestava: Sarvaš Ondřej, Darmovzal Petr ( 61´ Radkovič Miroslav ), Kaňa Simon, Reichmann Lukáš, Sláma Lukáš, Michalec Petr, Radkovič Martin, Sedláček Petr, Brychta Dominik, Bušo Tomáš, Bartoš Marek ©  ///  Papeš Radim, Mereda Radek
1
<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one