Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

11.8.2007

Ch.N.Ves "B" - Podivín "B"

0:0    (0:0)

Sestava: Stanislav Jančálek - Milan Štora (60.´Jan Helešic), Jaroslav Votava, Pavel Polách, Petr Darmovzal - Petr Hlavatý, Stanislav Valeš, Roman Hamšík, Karel Herák - Petr Hruška (68.´Jaroslav Tuček), Jiří Hanzlíček (80.´ Jiří Píža)

V novém ročníku mistrovských fotbalových soutěží byl prvním soupeřem záložního týmu domácích nováček soutěže tým Podivína "B". Hosté v jehož sestavě hrálo několik hráčů, kteří okusili i I.B třídu, byli domácím rovocenným soupeřem. První vážnější ohrožení brány hostů přišlo v 7.´ , kdy se po přihrávce Hrušky řítil sám na brankáře Jiří Hanzlíček. Jeho střela však skončila těsně vedle tyče. Z rychlosti obou útočníků (Hruška, Hanzlíček) se domácí tým snažil těžit i nadále. Jejich rychlým utokům, kterým občas nestíhala odolávat ani obrana hostí však chybělo přesné zakončení, nebo jim úspěšně čelil brankář hostí. I ten byl již překonán, když se do míče ve 40.´opřel při zahrávání přímého kopu kapitán domácích Pavel Polách a jeho pumelice z 30m skončila na tyči hostující brány. Udeřit však mohlo i na druhé straně, kdy po zmatcích domácí obrany situaci hasil na dvakrát brankář Jančálek. Zatím co 1.poločas utkání měla hra nějaký řád, ve druhém se obě mužstva nechala strhnout ke hře " nahoru dolů", plné rychlých výpadů do nezkonsolidovaných obran. Domácí obrana všem výpadům hostí úspěšně odolávala hlavně díky vynikající obranné dvojici Votava, Polách, která všechny nebezpečné akce úspěšně hasila. Na druhé straně hřiště domácí útočníci pokračovali v neúspěšném zakončování svých akcí. Za zmínku stojí střela z 20m, možná nejlepšího hráče utkání, Petra Darmovzala, která skončila na břevně. Těsně před koncem utkání nedotáhl svou šanci do úspěšného konce střídající Jaroslav Tuček, který z úhlu míč nedokázal ani nahrát neobsazenému Pížovi, ani uklidit do opuštěné brány. První soutěžní utkání nadprůměrné úrovně, ke kterému přispěl i nechybující rozhodčí, tedy skončilo bezbrankovou remízou.                                                                                                  ČaR

12.8.2007

Sokol Charvátská Nová Ves dorost - Sokol Popice dorost

3:2 (2:1)

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Popice

4:0 (1:0)

Branky: 41.´Masařík Zdeněk, 50.´Fukal Jaromír, 67.´Košťál Zdeněk, 83.´ Hamšík Roman

Sestava: Radek Košťál - Radim Slavka, Pavel Michna, Vladimír Beneš (82.´Roman Hamšík), Radek Kaňa - Marián Pavlík (74.´Karel Herák), Petr Bača, Zdeněk Košťál, Dušan Fungáč - Zdeněk Masařík, Jiří Laža (46.´Jaromír Fukal)

V 1. kole okresního přeboru hostil domácí tým Charvátské Nové Vsi fotbalisty Sokolu Popice, tedy mužstvo, které ještě minulou sezonu hrálo o soutěž výš. Domácí se zkušeného soupře nezalekli a začali aktivně, když nejprve ve 2.´ z přímého kopu a posléze v 5.´ po přihrávce Masaříka dvakrát pálil těsně nad Zdeněk Košťál. Úvod utkání předurčil i další vývoj zápasu, ve kterém měli domácí neustále více ze hry a před pokutovým územím hostů bylo neustále rušno. Ke vstřelení úvodního gólu to však nevedlo. Toho se domácí příznivci dočkali ve 41.´, kdy byl těsně před hranicí pokutového území faulován Petr Bača a nařízený přímý volný kop chladnokrevně zužitkoval ve vedoucí gól Zdeněk Masařík. Do 2. poločasu nastoupil místo Laži Jaromír Fukal a již za 5 minut zvýšil na 2:0 pro domácí, po té co se dokázal natlačit před obránce hostí a s přehledem prostřelil i hostujícího brankáře. Za další 3 minuty se opět Fukal prosadil v pokutovém území a ocitl se osamocen před brankářem, toho si ještě dokázal položit na zem, ale míč nepochopitelně poslal mimo prázdnou bránu. V 67.´hosté opět zastavili domácí akci pouze za cenu nedovoleného zákroku před hranicí pokutového území, tentokrát si míč postavil Zdeněk Košťál a stejně jako Zdeněk Masařík v prvním poločase nedal ani on brankáři žádnou šanci a zvýšil na 3:0 pro domácí. Gólový účet utkání zakončil v 83.´ po minutovém pobytu na hřišti střídající Roman Hamšík, který střelou, jenž zazvonila o obě tyče upravil na konečných 4:0 pro domácí.                                                                                                          ČaR