Stránka fotbalového oddílu hrajícího na okrese Břeclav
V ročníku 2018/2019 hraje A mužstvo I.B třídu JmKFS
B mužstvo III.třídu OFS Břeclav

Všechny fotky a příspěvky jsou pořizovány administrátorem nebo vkládány se souhlasem vlastníka !!!

Starší články

mužstvo

umístění v tabulce V R P body
A 3 4 2 10 44
B 1 10 4 2 34
dorost 10 4 0 13 12
ml. žáci 7 2 1 11 7
ml. přípravka 2 8 3 6 27
st. přípravka 5 7 2 8 23



 
neděle 12.6.2016  v 16:30 hod.
Rozhodčí: Daniel Jaroslav - Veverka František, Veverka Lukáš

Ch.N.Ves A - Vrbice
4:1   ( 2:0)
branky: 20´ Lošťák Filip  , 33´, 63´ Křivánek Tomáš , 60´ Michalec Milan
sestava:  Brychta Michal , Křivánek Tomáš , Nešpor Jan ( 55´ Michalec Milan ) , Polášek Karel ( 50´ Matějíček Marek ) , Lošťák Filip , Očovan Martin © , Venglovič Jiří ( 50´ Čech Libor ) , Osička David , Jedlička Tomáš ,Holota Lukáš ( 61´ Prudík Martin ) , Bartoš Marek ( 61´ Kaňa Petr ) ///  Elsner David
**************************************
sobota 11.6.2016  v 16:30 hod.

Rozhodčí: Čápek Josef

Ch.N.Ves B - Ladná
2:5   (1:3)
branky: 11´Musil Kamil , 90´ Prudík Martin
sestava:  Brychta Michal © , Darmovzal Petr , Valeš Stanislav ( 62´ Kaňa Petr ) , Musil Kamil  ( 58´ Daněk Roman ) , Masařík Zdeněk ( 86´ Helešic Jan ) , Střítecký Jan ( 58´ Prudík Martin ) , Košťál Zdeněk , Pavlík Marián , Zámečník Tomáš , Matějíček Marek , Zháňal Radek 
​**************************************
neděle 12.6.2016  v 10:00 hod.

Rozhodčí: Ujčík Václav
ml. žáci

Lanžhot/Podluží - Ch.N.Ves
3:4   (2:1)
sobota 17.6.2017  v 16:30 hod.
Rozhodčí:
Ondrouch Tomáš - Knecht Milan, Kalivoda Ondřej
Vacenovice - Ch.N.Ves A
2:0   (1:0)
sestava: Elsner David , Matějíček Marek , Polášek Darek , Jurčík Pavel ( 39´ Polášek Karel ) , Krmíček Radim , Očovan Martin © , Venglovič Jiří , Osička David ( 80´ Jedlička Tomáš ) , Polášek Michal , Holota Lukáš , Bartoš Marek  ( 65´ Košťál Zdeněk )   ///   Šanda Filip
*********************
pátek 16.6.2017  v 17:30 hod.
Rozhodčí: Schaffer Antonín
Mikulov B - Ch.N.Ves B
1:1   (1:1)
branka: Košťál Zdeněk
sestava: Brychta Michal © , Hlavatý Petr , Beránek Marek , Střítecký Jan , Košťál Zdeněk , Radkovič Martin , Zháňal Radek , Tihelka Radek ( 46´ Reichmann Lukáš ) , Michalec Milan , Pavlík Marián , Matějíček Marek
​*********************
pátek 16.6.2017  v 17:30 hod.

ml. přípravka
FKM Podluží Kostice - Ch.N.Ves
13:3

​*********************
pátek 16.6.2017  v 17:30 hod.

st. přípravka
FKM Podluží Kostice - Ch.N.Ves
7:5

 
sobota 16.6.2018  v 16:30 hod.
rozhodčí:
Rodinger Hynek, Šmíd Jakub, Daniel Jaroslav

Ch.N.Ves A - Kněždub
1:0   (0:0)
sestava: Elsner David ©, Novák Rudolf, Krevňák Martin, Kuriál Rostislav, Očovan Martin, Osička David, Polášek Michal, Krmíček Radim, Husák Petr, Holota Lukáš, Kuřil Zdeněk ( 82´ Čápek Vít )  ///  Brychta Michal, Bartoš Marek, Beránek Marek, Musil Kamil
branka: 75´ Holota Lukáš
**********************
sobota 16.6.2018  ve 14:00 hod.
rozhodčí: 
Daniel Jaroslav

Ch.N.Ves B - Vrbice
2:5   (1:3)
sestava:  Brychta Michal, Mereda Radek, Kaňa Radek, Musil Kamil, Reichmann Lukáš, Grbavčic Marek ( 46´ Jaroš Tomáš ), Shkriba Dmitro, Čápek Vít, Beránek Marek, Bartoš Marek, Zháňal Radek  ///   Darmovzal Petr, Gajda Zdeněk, Chorvát Martin
branky:  41´ Bartoš Marek , 50´ Beránek Marek
 
sobota 15.6.2019  v 17:00 hod.
Vacenovice - Ch.N.Ves A
6:0   (5:0)

********************
sobota 15.6.2019 v 10:00 hod.
rozhodčí: 
Daniel Jaroslav

Kobylí - Ch.N.Ves B
5:3   (3:1)
branky: Radkovič Miroslav, 2x Bartoš Marek
sobota 9.11.2019  ve 14:00 hod.
Ch.N.Ves B - Kobylí
1:4   (0:2)

 
sobota 19.9.2020  v 15:30 hod.
Šardice - Ch.N.Ves A
2:0   (2:0)

******************
neděle 20.9.2020 v 15:30 hod.

Moravský Žižkov - Ch.N.Ves B
12:0   (7:0)

******************
sobota 19.9.2020  v 10:00 hod.

ml. + st. přípravka
Ch.N.Ves - Velké Němčice
2:13 , 11:12

******************
sobota 19.9.2020  ve 13:30 hod.

mladší žáci
Ch.N.Ves - Zaječí A
0:10

******************
neděle 20.9.2020 v 10:30 hod.

starší žáci
Ch.N.Ves - Lednice
0:1   (0:0)

******************
pondělí 21.9.2020  v 17:15 hod.

mladší žáci
Ch.N.Ves - Ivaň/Vranovice
2:13

 
 
 
 
 Turnaj základen 2008
Pořadatel            TJ Sokol Charvátská Nová Ves oddíl kopané
 
Místo                   hřiště Charvátská Nová Ves
Termín                sobota 14.6.2008        
Začátek               8:30 hod.
 
 
 
Účastníci:
 
·        Charvátská Nová Ves „A“
·        Pouzdřany
·        Moravský Žižkov „A“
·        Mikulov „B“
·        Valtice
·        Hrušky
·        Moravský Žižkov „B“
·        Charvátská Nová Ves „B“
 
 
 
 
 
                                                                

Turnaj základen - 7.6. 2008 - Pouzdřany

Tak jsme se konečně dočkali! Po mnoha stříbrných a bronzových kovech vyhrála naše základna svůj první turnaj. V prvním semifinále mezi domácím Sokolem Pouzdřany a Dolními Dunajovicemi rozhodly o postupu až pokutové kopy, ve druhém semifinále si náš celek lehce poradil s mladším celkem z Perné. První akce, která skončila gólem, přinesla uklidnění, celkem lovil gólman Perné míč osmkrát. Z pozice stopera se čtyřikrát dokázal prosadit David Ling. Ve finále dlouho ovládala naše kopačky nervozita, kterou umocnil navíc zbytečný gól D. Dunajovic, uklidnění přineslo až vyrovnání Ondry Píži. Ve druhé půli se prosadil nejprve Ondra Ling, a když pak šikovnou tečí zvýšil na 3:1 Andreas Jajcay, existovalo na hřišti už jen naše mužstvo, které po krásných kombinacích přidalo ještě dvě branky.

Semifinále:

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Perná 8:0 (4:0)

Branky: Ling David (4x), Ling Ondřej, Píža Ondřej, Jedličková Lenka, Krevňák Martin

Finále:

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Dolní Dunajovice 5:1 (1:1)

Branky: Píža Ondřej, Ling Ondřej, Jajcay Andreas, Ling David, Duchoň Adam

Sestava: Helešic Lukáš - Ling Ondřej, Ling David, Hubálek Martin, Krevňák Martin, Jedličková Lenka, Zima Štěpán, Grbavčic Marek, Starynský Vojtěch, Orlický Tomáš, Kaňa Milan, Kaňa Dan, Duchoň Adam, Jajcay Andreas, Píža Ondřej

.............................

Turnaj mladších základen - Pohár OFS Břeclav - 1.6. 2008 - M. Žižkov

Mladší přípravka se 1. června zúčastnila turnaje o Pohár OFS v Moravském Žižkově. Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva ročníků 1999 a mladších: MSK Břeclav, Moravský Žižkov, Sokol Kostice a náš tým. Týmy se utkaly každý s každým, náš celek (nejmladší na turnaji) na své soupeře nestačil a obsadil poslední čtvrté místo, přesto lze některé jedince za předvedený výkon pochválit. Vítězství si odnesl tým MSK Břeclav.

Výsledky: MSK Břeclav 1:4 (branka Vaněk Dominik), M. Žižkov 0:9, Kostice 1:4 (branka Vašíček Jan)

Sestava: Suchánek Tomáš, Kalina Roman - Kalina Petr, Duchoň Adam, Prudík Martin, Šmerda David, Němec Tomáš, Ratajský Ondřej, Kaňa Dan, Vašíček Jan, Polák David, Krejčiřík Stanislav, Prudík Pavel, Vaněk Dominik

 .............................

25.5.2008   v 10:00 hod.

FC Pálava Mikulov "B" - Sokol Charvátská Nová Ves "A"

2:1 (1:0)

Branka: Jaromír Fukal

Sestava: Radek Košťál - Karel Herák, Zdeněk Košťál, Vladimír Beneš, Radek Kaňa - Marian Pavlík (Tomáš Bartošík), Petr Bača, Jaromír Fukal, Petr Ilkovič (Radim Slavka) - Jiří Laža, Zdeněk Masařík

................................

24.5.2008   v 16:30 hod.  hřište Slovan Břeclav

Arin Břeclav - Sokol Charvátská Nová Ves "B"

3:7  (1 : 2)

Branky: Petr Tuček 2x, Jiří Baránek, Radim Slavka, Jan Helešic, Tomáš Křivánek, Jiří Píža

Sestava: Michal Brychta - Jaroslav Votava, Milan Kaňa, Petr Janošek, Marek Baránek - Radim Slavka, Roman Hamšík (Petr Hlavatý), Jiří Baránek (Stanislav Valeš), Tomáš Křivánek - Jan Helešic (Jiří Píža), Petr Tuček

...............................

dorost

Vranovice - Sokol Charvátská Nová Ves

3:1  (2:1)

................................

žáci

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Hlohovec

1:2

...................................

základna

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Hlohovec

9:1

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - FK Moravská Nová Ves "A"

2:2   (2:1)

Branky: Bača Petr 2x

Sestava: Košťál Radek , Slavka Radim , Herák Karel , Beneš Vladimír , Pavlík Marián , Michna Pavel , Masařík Zdeněk (68´ Bartošík Tomáš), Fukal Jaromír , Bača Petr , Laža Jiří (81´ Košťál Zdeněk) , Ilkovič Petr

...............................

dorost

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Perná

1:2  (0:1)

Branka: Daněk  Roman

Sestava: Pantůček Filip , Novák Karel , Rác Marek , Jedlička Milan , Bušo Tomáš , Bartoš Marek , Husák Petr , Radkovič Martin , Daněk Roman , Machač Matěj , Špaček Jiří  // Soukup David , Radkovič Miroslav , Dvořák Jaroslav , Osička Adam , Zeman Čeněk

...............................

Sokol Charvátská Nová Ves "B" - Sokol Kostice "B"

0:4   (0:3)

Sestava: Michal Brychta - Milan Kaňa, Pavel Polách, Jaroslav Votava (Petr Hlavatý), Radim Slavka (Milan Štora) - Helešic Jan, Roman Hamšík, Petr Darmovzal, Tomáš Křivánek - Petr Hruška (Jiří Píža), Petr Janošek

..........................................

základna

Moravan Lednice - Sokol Charvátská Nová Ves

5:0  (3:0)

..............................

žáci

Sokol Sedlec - Sokol Charvátská Nová Ves

2:0

Sokol Rakvice "A" - Sokol Charvátská Nová Ves "A"

  2:2   (0:2)

.................................

Sokol Bulhary - Sokol Charvátská Nová Ves "B"

 2 : 0  (0 : 0)

Sestava: Michal Brychta - Milan Kaňa, Pavel Polách, Jaroslav Votava, Petr Michalec - Petr Hlavatý (46´ Petr Hruška), Petr Darmovzal, Jan Helešic, Tomáš Křivánek - Jiří Píža (46´ Petr Tuček), Petr Janošek (76´ Milan Štora)

.................................

dorost

Sokol Rakvice - Sokol Charvátská Nová Ves

 4 : 1   ( 2 : 0 )

.....................................

žáci

Sokol Charvátská Nová Ves - Drnholec

  1:7    

.................................

základna

Sokol Charvátská Nová Ves - Pálavan Mikulov "B"

  1:4

3-4.5.2008 - obrázek

3-4.5.2008 - obrázek

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - Sokol Přibice

3:1  (3:0)

Branky: Masařík Zdeněk 2x , Laža Jiří

Sestava: Košťál Radek , Kaňa Radek , Herák Karel , Beneš Vladimír , Fukal Jaromír  (71´ Košťál Zdeněk ) , Michna Pavel , Masařík Zdeněk , Fungáč Dušan , Bača Petr , Laža Jiří (46´ Bartošík Tomáš ) , Ilkovič Petr (86´ Hamšík Roman )

..............................

dorost

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Přibice

5:0  (3:0)

Branky: Bartoš Marek 4x , Husák Petr

Sestava: Špaček Jiří , Novák Karel , Jedlička Milan , Rác Marek , Janošek Petr , Bušo Tomáš , Husák Petr , Radkovič Martin , Magdon Tomáš , Daněk Roman , Bartoš Marek  --- Klimovič Vojtěch , Dvořák Jaroslav , Osička Adam , Soukup David

..........................

Sokol Charvátská Nová Ves "B" - Slavoj Velké Pavlovice "C"

1:0   (0:0)

Branka: Darmovzal Petr

Sestava: Michal Brychta - Milan Kaňa, Pavel Polách, Jaroslav Votava, Radim Slavka - Petr Michalec, Petr Darmovzal, Roman Hamšík (46´Petr Hlavatý), Tomáš Křivánek - Jan Helešic, Jiří Píža (46´Jiří Hruška)

.................................

základna

MSK Břeclav "C" - Sokol Charvátská Nová Ves

0:12   (0:5)

Sestava: Novák Ondřej - Duchoň Adam, Helešic Lukáš, Jedličková Lenka, Kaňa Dan, Kaňa Milan, Krevňák Martin, Starynský Vojtěch, Tržil Miroslav, Vašíček Jan, Votava Pavel, Zima Štěpán

Sokol Přítluky - Sokol Charvátská Nová Ves "A"

 1:1  (0:1)

Branka: Laža Jiří

................................

Milovice - Sokol Charvátská Nová Ves "B"

2:1   (0:0)

Branka: Petr Darmovzal

Sestava: Radek Košťál - Marek Baránek, Pavel Polách, Petr Darmovzal, Milan Kaňa - Milan Štora, Jiří Baránek, Radim Slavka, Tomáš Křivánek - Jan Helešic, Aleš Holomek (46´ Rostislav Hrozek)

................................

Sokol Klobouky - Sokol Charvátská Nová Ves

0:4  (0:1)

Branky: Zháňal , Daněk , Bartoš 2x

..................................

základna

Sokol Charvátská Nová Ves - Pálava Mikulov "A"

2:4

.....................................

žáci

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Perná

 0:2

 

19-20.4.2008 - obrázek

19-20.4.2008 - obrázek

20.4.2008

Sokol Charvátská Nová Ves "A" - Sokol Nosislav

1:1  (0:1)

branka: Fukal Jaromír

sestava: Brychta Michal , Kaňa Radek , Herák Karel  (53´ Michna Pavel ), Beneš Vladimír , Fukal Jaromír  (84´ Hruška Petr ), Hamšík Roman (62´ Michalec Petr ) , Masařík Zdeněk , Fungáč Dušan , Bača Petr , Laža Jiří , Ilkovič Petr

............................................

20.4.2008  dorost

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Křepice

2:2  (1:1)

branky: Zháňal Radek , Radkovič Martin

sestava: Radkovič Miroslav , Novák Karel , Soukup David , Rác Marek , Bartoš Marek , Bušo Tomáš , Klimovič Vojtěch , Zháňal Radek , Magdon Tomáš , Daněk Roman , Husák Petr  -  Radkovič Martin , Špaček Jiří , Zeman Čeněk , Pantůček Filip

............................................

20.4.2008   žáci

FK Valtice - Sokol Charvátská Nová Ves

7:0

............................................

20.4.2008    základna

FK Valtice - Sokol Charvátská Nová Ves

0:8

............................................

19.4.2008

Sokol Charvátská Nová Ves "B" - Mír Velké Bílovice "B"

1:5  (0:3)

branka: Votava Jaroslav

....................................................

12 - 13. 4. 2008 - obrázek

12 - 13. 4. 2008 - obrázek

---------------------------------------

FC Hustopeče - Sokol Charvátská Nová Ves "A"

6:0  (5:0)

---------------------------------------

Sokol Sedlec - Sokol Charvátská Nová Ves "B"

0:0

Sestava: Brychta Milan - Helešic Jan, Polách Pavel, Votava Jaroslav, Kaňa Milan - Křivánek Tomáš, Baránek Jiří (58.´ Holomek Aleš), Štora Milan, Hlavatý Petr - Píža Jiří, Hruška Petr

---------------------------------------

dorost

Sokol Brumovice - Sokol Charvátská Nová Ves

2:1

---------------------------------------

12. 4. 2008  -  žáci

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Bulhary

0:0

---------------------------------------

12. 4. 2008  -  základna

Sokol Charvátská Nová Ves - MSK Břeclav "B"

3:0  (1:0)

Branky: Krevňák, Píža, vlastní

---------------------------------------

Mladší přípravka (ročník 2000-2001) se v sobotu 5. 4. zúčastnila halového turnaje v Mikulově. Po dvou jasných výhrách a nešťastné prohře s vítězem turnaje obsadila druhé místo. Poděkování patří všem prckům za předvedené výkony, rodičům za pomoc při dopravě a hlavně trenérce A. Jedličkové.

Výsledky:

Mikulov "A" 1:3 - Kaňa Dan

SCU Poysbrunn  5:0 - 3x Duchoň Adam, 2x Kalina Roman

Mikulov "B" 9:0 - 5x Kalina Roman, 3x Kaňa Dan, 1x Duchoň Adam

Sestava: Suchánek Tomáš - Brloh Adam, Duchoň Adam, Kalina Petr, Kalina Roman, Kaňa Dan, Krejčiřík Stanislav, Prudík Martin, Ratajský Ondřej, Strmeň Jan, Šmerda David

<!-- BlueBoard.cz Anketa -->
<div id="blok-bbsluzba-978374"></div>
<a id="odkaz-bbsluzba-978374" href="http://miniaplikace.blueboard.cz">Miniaplikace</a>
<script type="text/javascript" src="http://miniaplikace.blueboard.cz/widget-anketa-978374"></script>
<!-- BlueBoard.cz Anketa KONEC -->
*** TJ Sokol Charvátská Nová Ves - oddíl kopané ****
Děkujeme za návštěvu !!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one